Tehnoloģijas

AOC dāvanu ceļvedis svētku sezonai

AOC dāvanu ceļvedis svētku sezonai

Viens no pasaules vadošajiem spēļu monitoru1 un IT aksesuāru zīmoliem – displeju speciālists AOC un tā apakšzīmols AGON by AOC –  šogad laidis klajā plašu monitoru un perifērijas ierīču klāstu. Noslēdzot šī gada svarīgākos notikumus savā biznesa, izklaides un spēļu klāstā, AOC piedāvā lieliskas dāvanu idejas gaidāmajai svētku sezonai.

Īpaši elegants – Ultra HD

Vai ir jaunas apņemšanās Jaunajam gadam? AOC U27V4EA no tā uz vērtību orientētās V4 sērijas ir 27 collu (68,58 cm) monitors 4K izšķirtspējā (3840 x 2160 pikseļi) ar IPS paneli, kas piedāvā plašus skata leņķus. Gludais, minimālistiskais 3 sānu bezmalu dizains eleganti iederas uz rakstāmgalda. Tā 350 nitu spilgtums ir pietiekami augsts, lai to ērti izmantotu saules apspīdētās telpās. Ar 112 % sRGB gammas laukumu un 83 % Adobe RGB tas ir viegli piemērots digitālo attēlu un video rediģēšanai ar papildu asumu 4K izšķirtspējā. Pateicoties Adaptive-Sync atbalstam un 4 ms GtG reakcijas laikam, pēc darba stundām tas ir piemērots viegliem spēļu uzdevumiem. Elegantais U27V4EA aptver visas šīs plašās funkcijas ar MSRP par tikai 369 €, padarot to par ideālu dāvanu daudziem mājas biroja lietotājiem.

Paaugstiniet mājas biroja līmeni

AOC Q32P2CA uzlabotas funkcijas. Šis 31,5 collu (80 cm) monitors ar IPS paneli piedāvā QHD izšķirtspēju (2560 x 1440 pikseļi), nodrošinot ievērojamu ekrāna laukumu un perfektu, tam atbilstošu izšķirtspēju. USB-C savienojums to padara Q32P2CA par gardu kumosiņu. Piezīmjdatorus un planšetdatorus, kas atbalsta USB-C DisplayPort alternatīvo režīmu, var viegli pievienot monitoram, lai paplašinātu ekrānu, savukārt monitors caur USB-C var uzlādēt šīs ierīces līdz 65 W, tādējādi nav vajadzības pēc otra barošanas vada, un tādējādi tas samazina jucekli. Biznesam orientētās P2 sērijas Q32P2CA, ir aprīkota ar ergonomisku statīvu, kas piedāvā augstuma, slīpuma, šarnīra un pagrieziena regulējumus. Tādas funkcijas kā zems zilās gaismas režīms un Flicker-Free tehnoloģija samazina acu nogurumu, kamēr lietotāji koncentrējas darbam. Monitors ir lieliski piemērots dažādām lietojumprogrammām, nodrošinot bagātīgus un precīzi definētus attēlus, kā arī daudz skaidrākus kustīgus attēlus, pateicoties attiecīgi 1,07 miljardu krāsu atbalstam, 75 Hz atsvaidzes intensitātei un 4 ms GtG. Īpaši tiem, kas strādājot no mājām, izmanto savus klēpjdatorus, Q32P2CA (MSRP: 449 €) vai tā Ultra HD brālis ar gludu, trīspusēju bezmalu dizainu, U32P2CA (MSRP: 569 €), ir lieliskas produktivitātes dāvanas.

Ātra un spilgta spēle

Spēlētāja labākā dāvana varētu būt stabils aparatūras papildinājums spēļu aprīkojumam. AOC AGON atzītā AOC GAMING G2 sērija piedāvā izcilu vērtību, īpaši ar 27G2U (MSRP: 279 €). Lieliski piemērots ātram FPS, RPG, Action vai MOBA spēlēm, pateicoties tā 144 Hz atsvaidzes intensitātei, 27 collu (68,58 cm) 27G2U lepojas ar Full HD (1920 x 1080) IPS paneli izteiksmīgām, dabīgām un precīzām krāsām. Tā kā displeja izmērs ir lielāks nekā parastajiem 24 collu monitoriem, 27G2U ir vieglāk saskatīt detaļas, savukārt ierastie GPU var sasniegt augstu kadru nomaiņas ātrumu ar Full HD izšķirtspēju. Izplūdušo kustību samazināšana (MBR) mazina reakcijas laiku līdz 1 ms MPRT, nodrošinot vienmērīgu, asu spēles pieredzi. Spēlētāji var ērti sēdēt un baudīt veselīgas spēļu sesijas, pateicoties tā ergonomiskajam statīvam, zemas zilās gaismas režīmam un Flicker-Free  tehnoloģijai.

Spēlētājiem, kuri augstu vērtē ātrumu un kadru ātrumu, C27G2ZU būs lieliska dāvana. 27 collu C27G2ZU ir aprīkots ar 240 Hz atsvaidzes intensitāti un tikai 0,5 ms MPRT, lai ātri un konkurētspējīgi iegūtu asus, izteiksmīgus attēlus. Tā VA panelis ar augstu 3000:1 kontrasta attiecību un 1500R izliekumu pilnībā aizrauj spēlētājus spēlēs. Topošajiem konkurētspējīgajiem spēlētājiem ar ātriem refleksiem C27G2ZU piedāvā lielisku funkciju kombināciju par lielisku cenu (MSRP: 299 €).

AOC dāvanu ceļvedis svētku sezonai

Ieniršana simulācijā

AGON, AOC AGON augstākās klases sērija piedāvā izcilu un ar funkcijām bagātu pieredzi spēlētājiem, īpaši lidojumu sacīkšu vai jebkuras pirmās personas simulācijas spēļu faniem. Milzīgais 49 collu (124 cm) AGON AG493UCX2 (MSRP: 1099 €) ir paredzēts spēlētājiem, kuri vēlas iziet ārpus realitātes robežām. 1500R izliekums, īpaši plata malu attiecība 32:9 un 5120 x 1440 pikseļu Dual QHD izšķirtspēja ne tikai pilnībā aptver lietotāja perifērās redzes lauku, bet arī uzlabo viņa situācijas izpratni. Pateicoties plašajam redzeslaukam, sim-sacīkšu braucēji sānu spoguļos var viegli redzēt pretinieku tuvošanos, vai arī sim-piloti var paskatīties uz sāniem un pārbaudīt skrejceļu pirms pēdējā piegājiena. 165 Hz atsvaidzes intensitāte un 1 ms MPRT nodrošina iespaidīgāku pieredzi un “savienotības” sajūtu, savukārt 400 nitu spilgtums, 3000:1 kontrasts, DisplayHDR 400 atbalsts un 90 % DCI-P3 gammas rādiuss nodrošina dabisku, piesātinātu un krāsainu attēlu. Turklāt tas ir ergonomisks un uzlabo produktivitāti mājas birojā vai uz straumētāja galda ar Picture-by-Picture režīmu, KVM slēdzi un USB-C savienojumu (65 W jaudas padeve).

No profesionāļiem, priekš profesionāļiem

AGON PRO, AOC AGON e-sporta entuziastu augstākās klases monitoru sērija ir paredzēta ļoti konkurētspējīgiem spēlētājiem un tiem, kuri nesamierināsies ne ar ko mazāk. AGON PRO AG254FG (MSRP: 849 €) ir zvērs spēlēm ar augstu atsvaidzes intensitāti ar savu žilbinošo 360 Hz atsvaidzes intensitāti, 1 ms GtG un NVIDIA G-SYNC sertifikātu. 24,5 collu (62,23 cm) AG254FG ir aprīkots ar trīspusēju Fast-IPS paneli bez apmalēm Full HD (1920 x 1080), bagātīgu krāsu (100% sRGB pārklājums) un elegantu dizainu (Reddot dizaina balvas ieguvējs). Komplektācijā iekļautais, noņemamais ekrāna aizsargs novērš ēnas un atspīdumus no ārējiem gaismas avotiem, piedāvājot nevainojamu spēļu pieredzi dienā un naktī. Ar īpaši zemu ievades aizkavi monitoram ir arī NVIDIA refleksu latentuma analizators, lai lietotāji varētu izmērīt kopējo sistēmas latentumu un identificēt iespējamās vājās vietas.

Spēļu aprīkojums ārpus displejiem: Uzlabojiet iestatījumus

Lai gan spēļu monitori galvenokārt aptver kopējās spēļu pieredzes vizuālo daļu, skaņa un ievades ierīces ir vienlīdz svarīgas. Lai papildinātu spēļu ekosistēmu, AOC AGON nodrošina visas darbības jomas.

AOC GAMING GH300 (MSRP: 55.90 €) ir 7.1 spēļu austiņas ar noņemamu strēles mikrofonu. Lielie 50 mm neodīma draiveri piedāvā tīru skaņu plašā frekvenču diapazonā (20 Hz – 20 kHz), un iebūvētais 24 bitu/96 kHz DAC atskaņo studijas kvalitātes audio. Pateicoties virtuālajam 7.1 telpiskās skaņas atbalstam, spēlētāji var klausīties un precīzi izsekot savu ienaidnieku pēdas vai baudīt izcilas skaņas ainavas.

AOC GAMING GM500 (MSRP: 27,90 €), divvirziena pele lietotājiem kreiļiem un labročiem, ir viena no vienkāršākajām, taču ideālākajām dāvanām jebkura līmeņa spēlētājiem. Atbalstot NVIDIA Reflex tehnoloģiju gandrīz nulles latentuma nodrošināšanai, šī pele ir aprīkota ar augstas kvalitātes precīzu Pixart sensoru un izturīgiem Omron slēdžiem, kas ir piemēroti liela enerģijas patēriņa un ātra tempa sacensībām. 5000 DPI, 20 g paātrinājums un 100 IPS izsekošanas ātrums ļauj lietotāja precīzajai mērķēšanai pārvērsties tieši spēlē.

AOC GAMING GK500 (MSRP: 70,90 €) ir ideāls kompanjons GM500 pelei, 104 taustiņu mehāniskai spēļu tastatūrai ar klusākiem, lineāra stila Outemu Red slēdžiem, kas patīk spēlētājiem un kas tos novērtē. Ir patīkami rakstīt un spēlēt, izmantojot tā n-taustiņu pārslēgšanas un 100 % pretatspīduma funkcijas.

Visās trīs perifērijas ierīcēs ir Light FX RGB apgaismojums, ko var plaši pielāgot ar dažādiem efektiem, izmantojot AOC G-Menu programmatūru, un sinhronizēt ar AOC Light FX iespējotu aprīkojumu, sākot no perifērijas ierīcēm līdz monitoriem.

AOC apjomīgais portfelis piedāvā plašu monitoru un perifērijas ierīču izvēli ikvienam, sākot no ikdienas mājas biroja lietotājiem līdz e-sporta cienītājiem. Un šī ziema ir lielisks laiks, lai sagādātu prieku draugiem un ģimenes locekļiem ar dāvanām, kas uzlabos viņu produktivitāti vai spēli. Sagatavosim viņus nākotnes darbam un spēlēm ar AOC!

1 IDC ceturkšna spelu izsekotajs – spelu monitors 2021 Q2

Spēļu aprīkojums ārpus displejiem: Uzlabojiet iestatījumus

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top