Tehnoloģijas

AOC izlaiž monitoru līniju P3 ar USB-C dokiem

AOC izlaiž jaudīgu uzņēmējdarbībai piemērotu monitoru līniju P3 ar USB-C dokiem

Displeju speciālists AOC paziņo par profesionālo P3 produktu līniju ar 7 jauniem monitoriem trīs dažādos izmēros (24″/60,4 cm 24P3CW24P3CV un 24P3QW, 27″/68,6 cm Q27P3CWQ27P3CV un Q27P3QW, kā arī 34″/86,4 cm īpaši platā ekrāna CU34P3CV). Trīs pušu bezrāmju precīzo un dzīvīgo krāsu IPS vai VA paneļi nodrošina 178°/178° platu skata leņķi uzlabotam komfortam, strādājot tiešsaistē, ar teksta materiāliem, izklājlapām, kā arī kodējot, veicot grafisku darbu un dažādus citus uzdevumus. Ergonomiskie statīvi padara strādāšanu daudz ērtāku, savukārt 4 portu USB 3.2 doki visos modeļos piedāvā dažādu papildu funkcionalitāti jebkādā uzņēmējdarbības vidē.

Tomēr šie monitori ir īpaši ar 2 MP vai 5 MP tīmekļa kameru ar Windows Hello™ atbalstu, kas ļauj lietotājiem nekavējoties ielogoties, DisplayPort izvade, ar ko ērti un eleganti var pievienot vairākus monitorus, un iebūvētās USB-C dokstacijas, kas klēpjdatora darba vidi ar viena kabeļa palīdzību pārvērš par ērtu un ražīgu vidi darbam pie galda. Visi jaunie P3 modeļi ir pārdošanā ilgtspējīgā papīra iepakojumā, un tie ir sertificēti saskaņā ar jaunākajiem vides noteikumiem, piemēram, ASV Vides aizsardzības aģentūras (EPA), EnergyStar 8, TCO 9.0 un EPEAT sertifikātiem.

Šie jaunākie P3 modeļi aptver trīs galvenās nākotnes tehnoloģiju kategorijas.
– QW modeļiem ir noliecama 2 MP (Full HD) tīmekļa kamera un Windows Hello™ atbalsts uzlabotam komfortam un drošībai, kā arī duāli 5 W skaļruņi efektīvai tiešsaistes konferenču pieredzei.
– CV modeļiem ir USB-C dokstacijas, nodrošinot RJ-45 ievadi tīkla savienojuma maršrutēšanai caur USB-C, 65 W USB savienojamība portatīvo datoru uzlādei, barošanai un displeja kopīgošanai, kā arī tiem ir DisplayPort izvade ērtākai vairāku monitoru vienlaicīgai izmantošanai. DP izvades vietā īpaši platā ekrāna modelis CU34P3CV piedāvā iebūvētu KVM slēdzi divu datoru kontrolei ar vienu tastatūras, peles un monitora komplektu. Duālie 2 W skaļruņi nevainojami uzlabo multimediju pieredzes kvalitāti.
– CW modeļos abas apvienotās funkcionalitātes nodrošina noliecamu augstas izšķirtspējas 5 MP (QHD) tīmekļa kameru ar Windows Hello™ atbalstu, duālus 5 W skaļruņus un tādu pašu USB-C dokstaciju, kāda pieejama CV modeļiem, kā arī 65 W uzlādes un barošanas iespēju un DisplayPort izvadi.

Funkcionalitāte labākai saziņai tiešsaistē
Tā kā bieži vien mūsdienās tikšanās notiek tiešsaistē un izmantoti tiek video zvani, cenas ziņā pieejamie QW modeļi 24P3QW (23,8″ ar Full HD IPS paneli) un Q27P3QW (27″ ar QHD IPS paneli) piedāvā Full HD 2 MP uznirstošu tīmekļa kameru ar Windows Hello™ atbalstu un divus 5 W skaļruņus. Windows Hello sejas atpazīšana ļauj lietotājiem atbloķēt savas Windows sesijas, vienkārši ieskatoties tīmekļa kamerā un tādējādi uzlabojot drošību un atvieglojot lietošanu. Abi modeļi ir lieliski piemēroti lietošanai ar fiksētiem galda datoriem, lai piedalītos videokonferencēs stundām ilgi.

CV modeļi bez iebūvētām tīmekļa kamerām — 24P3CV (23,8″ ar Full HD IPS paneli), Q27P3CV (27″ ar QHD IPS paneli) un CU34P3CV (34″ ar UW-QHD VA paneli) — ir lieliski piemēroti lietošanai elastīgos birojos un koplietojamās darbstacijās. Papildus populārākajiem HDMI un DisplayPort ievades risinājumiem šie modeļi piedāvā arī USB-C ievadi. Pateicoties iebūvētajam 4 portu USB 3.2 pirmās paaudzes dokam, savienojot klēpjdatoru ar vienu USB-C kabeli, lietotāji varēs izbaudīt turpmāk minētās priekšrocības.
– Displeju varēs paplašināt ar monitoru.
– Varēs uzlādēt datoru (līdz pat 65 W).
– Klēpjdatoru varēs pieslēgt tīklam vai internetam caur monitora RJ-45 ievadi.
– Tāpat ar klēpjdatoru varēs piekļūt ierīcēm, kas savienotas ar monitora 4 portu USB doku (piemēram, tastatūrai, pelei, printerim, austiņām utt.).

DisplayPort izvades vietā īpaši platā ekrāna modelis CU34P3CV ļauj lietotājiem kontrolēt vairākus datorus vai perifērās ierīces ar integrētā KVM slēdža palīdzību.

Elastīgākā darba vidē profesionāļiem var būt nepieciešams paņemt darba datorus līdzi uz mājām un datorus no mājām paņemt līdzi uz biroju. Šāda veida elastīgam darbam nepieciešama ātra un ērta pārslēgšanās no klēpjdatora režīma uz galda datora vidi, kad vienlaikus nepieciešama kvalitatīva tīmekļa kamera tiešsaistes sanāksmēm birojā un mājās. Tieši šī iemesla dēļ CW modeļi ar USB-C doku un iebūvēto 5 MP tīmekļa kameru piedāvā bagātīgāko no pilnvērtīgajām P3 līnijas pakotnēm. Modeļi 24P3CW (23,8″ ar Full HD IPS paneli) un modeļi Q27P3CW (27″ ar QHD IPS paneli) ir aprīkoti ar QHD 5 MP tīmekļa kamerām un diviem 5 W skaļruņiem, vienlaikus nodrošinot viena kabeļa USB-C risinājumu klēpjdatora savienošanai ar monitoru un perifērajām ierīcēm. Turklāt, ja pie monitora DisplayPort izvades ir pieslēgts cits monitors, bez jebkāda cita kabeļa varēs pilnvērtīgi izmantot vairāku monitoru savienojumu, jo displeja signāls tiek maršrutēts no klēpjdatora caur USB-C portu un monitora DisplayPort izvadi uz sekundāro displeju. Nelielas un šauras klēpjdatora darba vides pārvēršanai par ražīgu un plašu galda darba vidi tagad nepieciešams tikai viens kabelis.

AOC izlaiž monitoru līniju P3 ar USB-C dokiem

Elegants un mūžīgs dizains
Izsmalcinātās P3 sērijas modeļu dizains ir elegants un iederēsies jebkurā mājas vidē vai birojā. Monitoru kompaktā pamatne ir ārkārtīgi izskatīga, un šaurais rāmis trīs pusēs nodrošinās praktiski vienotu skatu vairāku monitoru vienlaicīgas izmantošanas situācijās, kā arī eleganti papildinās modernu biroju interjeru. Iespējamas nekārtības mazināšanai statīvā ir vieta kabelim, kā arī tas ir pielāgojams augstumā (150 mm), 180° rotējams, noliecams un pagriežams (90°) (izņemot īpaši plato modeli CU34P3CV) ergonomiskai un ērtai lietošanai, stundām ilgi strādājot.

Savienojamības un ērtību apvienojums

Modelis CU34P3CV piedāvā 1500R izliektu VA paneli un dažādas papildu savienojamības iespējas. Tā kā, pateicoties īpaši platajam izmēram, vairākus monitorus savienot nav nepieciešams, šajā modelī nav ietverta DisplayPort izvade, tomēr tās vietā modelis CU34P3CV piedāvā KVM slēdzi un Picture-in-Picture un Picture-by-Picture funkcionalitāti uzlabotam ražīgumam, strādājot ar vairākiem avotiem.
KVM slēdzis ļauj monitoram vienlaikus pievienot divus avotus, un, kad monitora USB portam pievienots arī tastatūras/peles komplekts, lietotāji var monitorā izvēlēties kontrolēt ar USB-C portu savienoto datoru vai ar USB augšupstraumes portu savienoto datoru. Profesionāļiem, kuri vienlaikus strādā ar klēpjdatoru un galda datoru, šī funkcija piedāvā ērtu un gudru risinājumu divu datoru vienlaicīgai lietošanai.

Izmantojot īpaši plato attēla proporciju (21:9) un augsto izšķirtspēju (3440×1440) apvienojumā ar augstāku atsvaidzes intensitāti (100 Hz) un augstāku kontrastu (3000:1), modelis CU34P3CV arī lieliski kalpos, skatoties filmas vai spēlējot aizraujošas spēles ārpus darba laika. Modeļi 24P3CV un Q27P3CV nodrošina duālus 2 W skaļruņus, savukārt modelis CU34P3CV piedāvā 5 W skaļruņus vēl vairāk uzlabotai multimediju izbaudīšanai.

Visi modeļi ietver FlickerFree tehnoloģiju un LowBlue režīmu, kā arī ir izstrādāti ar ergonomiskiem statīviem vai VESA stiprinājumu iespējām lietotāju veselības un labklājības aizsardzībai dienas un nakts laikā.

Modeļi AOC 24P3CW, Q27P3CW, 24P3CV, Q27P3CV, CU34P3CV, 24P3QW un Q27P3QW būs pieejami no 2023. gada februāra par turpmāk norādītajām ieteicamajām mazumtirdzniecības cenām (RRP).

24P3CW: € 329,00
Q27P3CW: € 439,00
24P3CV:   € 289,00
Q27P3CV: € 419,00
CU34P3CV: € 549,00
24P3QW: € 269,00
Q27P3QW: € 369,00

Par AOC

AOCkas dibināts 1967. gadāir pasaulē vadošais monitoru un IT aksesuāru zīmols un pasaulē lielākā LCD ražotāja TPV Technology Limited meitasuzņēmums. AOC visaptverošais produktu portfelis nodrošina inovatīvusergonomiskusvidei draudzīgus un stilīgus risinājumus gan profesionālāmgan personiskām lietojumprogrammām.

AOC apakšzīmols AGON by AOC piedāvā vienu no spēcīgākajiem augstas veiktspējas spēļu monitoru portfeļiem pasaulē un pilnīgu spēļu piederumu ekosistēmu, kas sagrupēta trīs kategorijās: AOC GAMING domāts galvenajiem spēlētājiem, AGON – sacensību spēlētājiem un AGON PRO – esporta entuziastiem un profesionāliem esporta spēlētājiem. Kopš 2020. gada AOC AGON ir viens no vadošajiem spēļu monitoru zīmoliem un spēlētāju labākā izvēle visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top