Visas ziņas

Apdrošināšanas kompānijas piedāvā jaunus pakalpojumus kriptotirgum

Apdrošināšanas kompānijas piedāvā jaunus pakalpojumus kriptotirgum

Lielās apdrošināšanas kompānijas – XL Group, AIG un Chubb, īpaši uzmanību nepievēršot, ir sākušas piedāvāt kriptovalūtu apdrošināšanas pakalpojumu. Saskaņā ar CCN avotu informāciju – apdrošinātāji vienkārši nevēlas “spīdēt” valdības un finanšu regulatoru priekšā.

Tikmēr industrijā parādās aizvien vairāk jaunuzņēmumu, kas vērsti uz oficiālu sektora apdrošināšanu. Digital Asset Research pētniecības nodaļas vadītājs Lukass Nazzi atzīmē, ka to darbība var veicināt lielu kompāniju ienākšanu kriptoindustrijā.

Blockchain apdrošināšana

Būt apdrošinātam pret hakeriem un krāpniekiem kripto maksā dārgi. Kompānijas izraksta piecas reizes lielākus rēķinus nekā to kolēģi tradicionālajos tirgos. Lielām firmām var būt nepieciešami uzreiz vairāku apdrošinātāju pakalpojumi. Sadarbība ar katru no tiem vidēji izmaksā no 5 līdz 15 miljoniem dolāru gadā.

BitGo izpilddirektors (CEO) Maiks Belšs precizē, ka kompānijai savus pakalpojumus piedāvāja 75 apdrošinātāji pēc tam, kad tā pārtrauca izmantot apdrošināšanas pakalpojumus to dārdzības dēļ. Atgādināsim, ka BitGo bija pirmā firma, kas 2015. gadā izmantoja finanšu aizsardzības pret krāpniekiem pakalpojumus.

Allianz  pārstāvis Kristians Vaišubers kripto apdrošināšanu uzskata par labu iespēju nopelnīt. Pēc viņa teiktā – klienti arvien biežāk asociē savus digitālos aktīvus ar “reālu naudu”.

Aon un Marsh & McLennan apdrošinātāji sniedz pārskatu par rekordaugstu peļņu šajā gadā. Pat neraugoties uz viņu pakalpojumu dārdzību, abām kompānijām ir labs jaunu klientu pieplūdums. Atgādināsim – iepriekš Marsh & McLennan izveidoja nelielu komandu, lai aizsargātu jaunuzņēmumu intereses kriptoindustrijā.

Jauni apdrošināšanas polišu veidi

Kompānija AIG kriptoapdrošināšanu iekļauj standarta pakalpojumu sniegšanas programmā. Tiesa, firmas vadība tā arī nevēlējās atklāt savus ienākumus no šīs darbības. Tikmēr XL izvēlas individuālu pieeju katram klientam atkarībā no kriptotirgus nosacījumiem.

Coinbase arī apdrošina daļu savu investoru līdzekļus – tostarp viņu monētas karstajos makos. Biržas pārstāvji neafišē fonda apmēru, no kura saņem maksājumus krāpnieku upuri.

Jāatzīmē, ka tamlīdzīgi pakalpojumi visvairāk izplatīti ir Japānā. Kompānija Mitsui Sumitomo sedz zaudējumus no ārējiem riskiem un zādzībām. Maksājumu serviss bitFlyer piedāvā transakciju apdrošināšanu tirdzniecības platformām.

Pagaidām kriptoapdrošināšana nav pārāk izplatīta. Galvenais iemesls – bitkoina pārmērīgā volatilitāte. Turklāt joprojām atklāts ir jautājums par banālu cilvēka ievainojamību. Ja lietotājs neuzmanības dēļ nejauši nosūtīs savus līdzekļus krāpniekiem – vai par to atbildīga būs apdrošināšanas kompānija?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top