Visas ziņas

Apē atklāj pirmo “Circle K” degvielas uzpildes staciju

Apē atklāj pirmo “Circle K” degvielas uzpildes staciju

Šodien Apē, Dzirnavu ielā 1b atklāta jauna “Circle K” degvielas uzpildes stacija, kas “Circle K Latvia” tīklā darbojas uz franšīzes pamata. Franšīzes īpašnieks ir SIA “Lauku apgāds un meliorācija”.

Jaunā pašapkalpošanās degvielas uzpildes stacija klientiem pieejama visu diennakti. Gan vieglajām gan kravas automašīnām uzpildei pieejama miles dīzeļdegviela, benzīns miles 95 un milesPLUS 98, kā arī AdBlue šķīdums. Norēķiniem var izmantot āra maksāšanas terminālu ar bezskaidras un skaidras naudas apmaksas iespējām.

Stacijas būvniecības process norisinājās no šī gada maija un šī ir jau 12. degvielas uzpildes stacija, kas “Circle K Latvia” tīklā darbojas uz franšīzes pamata.

Par Circle K

Circle K Latvia ir vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas mazumtirgotājs Latvijā, kas piedāvā augstākās kvalitātes produktus un nodrošina izcilu apkalpošanu. Circle K ir viens no plašākajiem DUS tīkliem Latvijā – 85 tirdzniecības vietas (tostarp 12 franšīzes), no kurām 5 ir automātiskās uzpildes stacijas un 1 ērts iepirkšanās veikals Vecrīgā. Kā viens no pasaulē zināmākajiem degvielas un ērtas iepirkšanās veikalu zīmoliem Circle K ir pārstāvēts vairāk nekā 20 valstīs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top