Visas ziņas

Apgūsti 2D un 3D modelēšanu skolēnu matemātiskās un telpiskās domāšanas prasmju attīstīšanai

Apgūsti 2D un 3D modelēšanu skolēnu matemātiskās un telpiskās domāšanas prasmju attīstīšanai

Ventspils Digitālais centrs aicina piedalīties apmācībās “2D un 3D modelēšana” skolēnu matemātiskās un telpiskās domāšanas prasmju attīstīšanai. Nodarbību laikā būs iespējams apgūt iemaņas darbā ar bezmaksas programmām “Planner5d” un “TinkerCad” un metodiskos paņēmienus 2D un 3D modelēšanas daudzveidīgai izmantošanai starppriekšmetu saiknes realizācijā un dažādu tēmu apguvei.

Mācības notiks tiešsaistē Moodle  un ZOOM platformās. Pavisam būs 2 nodarbības, katra 2 stundu garumā: 27. un 29. aprīlī no plkst. 14:00 līdz 16:00. Pieteikties apmācībām.

Mācību programma:

 • Darba uzdevums un metodoloģija: iepazīšanās ar 3D modelēšanas pielietojuma iespējām dažādu mācību priekšmetu tēmu apguvē (piemēri dažādiem vecumposmiem matemātikā, informātikā un vizuālajā mākslā).
 • Datorprogrammas Planner5d izmantošanas iespējas mācību procesa pilnveidošanā – digitālas telpas 2D un 3D vizualizācija: mērvienības apguve, mērījumu veikšana un aprēķini, 2D un 3D vizualizācija.
 • Datorprogrammas TinkerCad izmantošanas iespējas mācību procesa pilnveidošanā – telpisku ķermeņu izveide un konstruēšana: laukuma, tilpuma un perimetra aprēķināšana, ģeometrisko ķermeņu virsmas izklājums un tādu terminu, kā mērvienība, mērvienību konvertācija, mērierīces, simetrija apguve.
 • Praktiskais darbs – mācību materiāla izstrāde darbam ar skolēniem, izmantojot Planner5d vai Tinkercad programmu: mācību materiāla apraksta sagatavošana (pēc pasniedzējas dota piemēra), iekļaujot:
  • mācību tēmu;
  • sasniedzamos rezultātus;
  • uzdevumu aprakstu;
  • vērtējuma tabulu.
 • Patstāvīgi izveidotā mācību materiāla prezentācija un tā pielietošanas metodiskais pamatojums.

Pieteikties aicināts jebkurš interesents līdz 26. aprīlim. Mācību maksa par kursu: 21 EUR. Apmācības vadīs Ventspils Digitālā centra pasniedzēja Arnita Damberga. Kursu beidzot, dalībnieki saņems Ventspils Digitālā centra sertifikātu.

Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top