BitCoin

Ceļojums apkārt pasaulei ar vienu bitkoinu kabatā

Blogeris Rafaēls izmantojis vienu bitkoinu

Blogeris Rafaēls izmantojis vienu bitkoinu, lai apmeklētu 18 pasaules valstis periodā no 2017. gada septembra līdz šodienai. Sava ceļojuma laikā Rafaēls ticies ar Džonu Makafi un Vitaļiku Buterinu, veicis 28 intervijas ar citām zināmām personībām un iepazinies ar ļoti daudziem citiem cilvēkiem. Par vīrieša piedzīvojumiem raksta BitcoinNEWS.

Pirms brauciena Rafaēls sev izvirzīja stingru nosacījumu – iztērēt tikai vienu bitkoinu gada laikā. Lielu daļu laika blogeris pavadīja vislētākajās viesnīcās, bet ēda vietējos produktu veikalos ar atlaidēm iegādājamu pārtiku.

Viņa klejojumi nebija velti – gandrīz 12 mēnešos vīrietim izdevās savākt vairāk nekā 178 stundu video materiāla, kas parāda kripto kopienas reālo potenciālu un saliedētību. Uzfilmētos video Rafaēls plāno samontēt dokumentālā filmā, kas būs redzama Amazon. Dokumentālajai filmai paredzēts arī nonākt Starptautiskajā kinofestivālā Honkongā – Sundance, Berlīnes kinofestivālā un Tribeca.

Blogeris bitkoinu ceļojumam par 4724 dolāriem iegādājās jau 2017. gada augustā. Viņu nenobiedēja monētas kritums līdz 3350 dolāriem septembrī – un jau pēc dažiem mēnešiem viņa bitkoina vērtība bija 20 000 dolāru. Rafaēls apgalvo, ka gandrīz pārdeva kripto pašā maksimuma punktā, bet atlika savu lēmumu pēc sarunas ar pieredzējušu kripto investoru no Honkongas.

Pēc tam viņam sākās grūtības bitkoina cenas krišanās dēļ. Kriptovalūtas vērtība samazinājās ar katru dienu, bet Rafaēls nebēdājās. Pēc viņa teiktā – kripto tirgus korekcija padarīja viņu daudz atjautīgāku un lika iepazīties ar desmitiem jauniem un interesantiem cilvēkiem.

Dokumentālās filmas treilerī Rafaēls apgalvo, ka bitkoins atrodas finanšu iestāžu un pazīstamu finansistu jūgā. Video minēti Vorena Baffeta un Džeimija Daimona negatīvie citāti. Blogeris ir pārliecināts, ka valdības melo miljoniem cilvēku un apzināti cenšas iedragāt kriptovalūtu tirgu. Pierādot savu viedokli – Rafaēls parāda desmitiem video, kur kripto veiksmīgi tiek izmantots Kambodžā, Indijā un Ķīnā.

Vai Rafaēla centieni mainīs pašreizējo situāciju ar kriptovalūtu pasaulē?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top