Visas ziņas

Apkrāpts Indijas investors atsavinājis 2000 bitkoinus piramīdas Bitconnect promouteram

Indija Bitconnect

Indijas policija sākusi izmeklēšanas otro posmu  pret Šailešu Bhattu par 2000 bitkoinu izspiešanu no krāpnieciskā projekta Bitconnect Indijas filiāles promouteriem. Kārtības sargi pēta arī digitālos makus un banku kontus, kas saistīti ar Bitconnect. Par to ziņo The Times Of India.

Saskaņā ar policijas pārstāvju teikto 2017. gada decembrī kompānija atteicās Bhattam izmaksāt solīto, un viņš kopā ar astoņiem citiem investoriem piespieda vienam no promouteriem, viņiem pārskaitīt atpakaļ 2000 bitkoinus. Pēc mēneša Bhattu aizturēja. Izmeklēšanas pirmajā posmā tika atrasti bitkoinu maciņi, kuros tika uzglabāti tikai 12 bitkoini. Konfiscētie bitkoini pēc apmaiņas pret Indijas rūpijām tiks nodoti Indijas Rezervju bankai.

Bhatts un citi aizturētie apgalvoja, ka promouteri solīja ļoti augstu ienesīgumu (līdz 365% gadā), ko ģenerēs īpašas programmatūras, kuras aprēķina bitkoina kursa zemākos un augstākos punktus. Platforma laida klajā vienu no 2017. gadā visstraujāk augošajiem tokeniem (BCC) un garantēja investoriem ienākumus 40% apmērā mēneša laikā, piedāvājot četru līmeņu investīciju sistēmu, kas balstīta uz sākotnējā depozīta summu, un investīciju atdevi (ROI) dienā 1% apmērā neatkarīgi no depozīta summas. Pēc vairākām nopietnām juridiskām problēmām platforma kardināli mainīja formātu – tā rezultātā tokens vienā mirklī pazaudēja 96% vērtības. Te iederās teiciens – būs aitas, būs cirpēji. 🙂

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top