Visas ziņas

“Apple AirTag” sensoros būs iebūvēts mazs skaļrunis un “Activation Lock” sistēma

Apple AirTag 2020

Paziņojumam par jaunajiem “Apple AirTag” sensoriem vajadzēja parādīties kopā ar jaunumiem par otrās paaudzes “iPhone SE” viedtālruņu nākšanu klajā, tomēr diemžēl šobrīd jaunas informācijas prakstiski nav.  Pavisam nesen “YouTube” kanālā bija pieejams informatīvs video klips: “Kā attīrīt viedtālruni”, kurā bija pieminēts arī jaunais sensors. Šobrīd šis video klips ir izņemts no “YouTube” kanāla.

Pašlaik nav zināms, kad oficiāli tiks paziņota informācija par jaunajiem sensoriem “AirTag”. Min Či Kuo apgalvo, ka “AirTag” sensoru masveida ražošana sāksies šī gada otrajā pusē, kas nozīmē, ka sensorus viņi prezentēs tikai rudenī. Citi uzņēmuma pārstāvji apgalvo, ka par jaunajiem “AirTag” sensoriem tiks paziņots vasarā Vispasaules konferencē WWDC.

Kas jauns ir zināms par jaunajiem sensoriem lietu atrašanai? 

Saskaņā ar jaunāko informāciju no iekšēja insaidera ar segvārdu @choco_bit, “AirTag”, sensoros būs ievūvēts mazs skaļrunis un iestrādāta “Activation Lock” sistēma. Par skaļruni viss ir saprotams: lai nenāktos ilgi meklēt dzīvoklī atslēgas vai maku, skaļrunī atskaņotā skaņa palīdzēs sašaurināt meklēšanas rādisu.

Kas attiecas uz aktivizācijas sistēmu “Activation Lock”, tā palīdzēs gadījumā, ja jūsu sensors būs nozaudēts vai nozagts,  līdz ar to sensoru nebūs iespējams pārdot. Tas darbosies tāpat kā ar ierīcēm iOS, iPadOS, watchOS un macOS: sensoru vienkārši nevarēs aktivizēt.

Ja kāds atradīs jūsu “AirTag” sensoru, viņš uzreiz varēs redzēt jūsu kontaktinformāciju un sazināties ar jums.

“AirTag” sensori darbosies, izmantojot mazas baterejas, kuras varēsiet paši nomainīt (šī informācija gan vēl nav oficiāli apstiprināta, varbūt sensoram tomēr būs akumulators).

Vai “AirTag” sensori darbosies ar Ultra Wideband U1 čipiem?

Jā, līdz ar to U1 čipu īpašnieki varēs meklēt pazaudētas lietas ar precizitāti 30 centimetru rādiusā. Kas attiecas uz ierīcēm bez U1 čipiem (ieskaitot jauno iPhone SE un iPad Pro), tām nebūs tāda precizitāte kā, piemēram, ar iPhone 11.

Avots: Twitter

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top