Tehnoloģijas

Kas ir Apple AirTag un kad varēs iegādāties

Kas ir Apple AirTag un kad to varēs iegādāties

Avots: Macrumors.com

Tehnoloģiju analītiķis Min-Či Kuo (Ming-Chi Kuo) jaunā izpētes rakstā paziņojis, ka Apple Tag tiks prezentēti šā gada otrajā vai trešajā ceturksnī.

Kad tie nonāks tirdzniecībā?

Te ir vairāki varianti:

  • Pirmais: sensorus parādīs pavasara prezentācijā, kas – saskaņā ar nesenām baumām –  notiks marta beigās, bet tirdzniecībā ierīces nonāks vasarā.
  • Otrais variants: sensorus prezentēs izstrādātāju konferencē WWDC 2020, un tirdzniecībā tie nonāks jau kopā ar jaunajiem Iphone rudenī.

Kas tie par sensoriem?

Apple AirTag – nelielas “tabletes” ar kompānijas logotipu centrā un vietu baterijai. Varēsiet pievienot tādu bezvadu izsekošanas ierīci savām atslēgām, bagāžai vai kam citam, ko nevēlaties pazaudēt.

Informācija par pašu AirTag, interesenti atrada  pagājušajā gadā vienā no iOS 13.2 Beta versijām. Iespējams, ka visas šīs baumas izklīdīs līdz ar paziņojumu, un mēs ieraudzīsim kaut ko pavisam citu.

Kas ir Apple AirTag

Avots: Macrumors.com

Cik precīzi Apple Tag tiks parādīti kartē?

Ja jūs meklējat ierīci dzīvoklī, tad ar jauno iPhone 11 to būs daudz vienkāršāk izdarīt, pateicoties UWB čipam. Precizitāte 5-30 centimetri.

Ja kāds atradīs jūsu Apple Tag sensoru, tad varēs paskatīties kontaktinformāciju un ar jums sazināties, bet jūs saņemsiet paziņojumu, ka jūsu sensors atrodas pie kāda lietotāja.

Apple Tag cena?

Runā, ka ASV sensorus tirgos par 50 dolāriem (komplekts vai viena ierīce – nav zināms).

Avots: 9to5Mac

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top