Tehnoloģijas

Apple atceļ iPhone 9 un iPad Pro prezentāciju

Apple atceļ iPhone 9 un iPad Pro prezentāciju

Koronavīruss turpina ieviest korekcijas ne tikai Ķīnas, bet arī citu kompāniju darbā. Šoreiz savus plānus nācās pārskatīt Apple.

Kas noticis

Bija paredzēts, ka 31. martā Apple rīkos pasākumu, kurā prezentēs iPhone SE pēcteci – iPhone 9, un arī atjaunināto iPad Pro. Tiesa – pati kompānija šo datumu oficiāli nebija apstiprinājusi, taču viss uz to norādīja.

Vairāki labi informēti avoti vienlaikus ir paziņojuši, ka koronavīrusa dēļ prezentāciju ir nācies atcelt. Galu galā – sapulcēt simtiem vai pat tūkstošiem cilvēku no visas pasaules Stīvs Džobsa teātrī epidēmijas pašā karstumā – nav pati saprātīgākā doma.

Turklāt Santaklāras apgabala, kur atrodas Apple galvenā mītne, Sabiedrības veselības departaments ir nolēmis aizliegt masu pasākumus, kuros piedalās vairāk nekā tūkstotis cilvēku.

Protams, kompānija varētu rīkot online prezentāciju – kā to dara citi ražotāji – taču, acīmredzot, rūpnīcu slēgšana Ķīnā patiešām smagi ir skārusi jauno “ābolu” gadžetu ražošanu.

Tagad nav zināms – kad būs gatavi jaunie iPhone un iPad Pro.

Kā būs ar WWDC

Jūnijā Apple tradicionāli rīko konferenci WWDC izstrādātājiem. Tas ir viens no lielākajiem pasākumiem, kas pulcē apmēram 6 tūkstošus cilvēku zem viena jumta. Vai šogad notiks WWDC – pagaidām nav skaidrs.

Avots: Forbes

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top