Pasākumi

Kompānija “Apple” ir izraudzījusies labākās spēles un lietojumprogrammas “Apple Design” balvas ietvaros

Apple Design Awards

Kompānija “Apple” ir paziņojusi “Apple Design” gada balvas  – izcilāko lietojumprogrammu izstrādātājus. Kandidāti tika atlasīti pēc vairākiem kritērijiem: labākā lietojumprogrammas dizaina un atjauninājuma izstrādātājs, kā arī izcilākais lietojumprogrammu izstrādātājs tehnisko sasniegumu ziņā.

Konkursā netika piešķirtas noteiktas vietas, bet bija izveidots labāko lietojumprogrammu saraksts.

Viena no labākajām lietojumprogrammām bija “Darkroom” – daudzu foto un video redaktoru iecienīta aplikācija. Tās saskarne ir ļoti viegli saprotama, ja salīdzina ar citu izstrādātāju lietojumprogrammām; tajā ir integrēta API, ko nodrošina kompānija “Apple”, un izstrādātāji izlemj, vai to izmantot vai nē.

Foto un video editors

 

Kompānija “Apple” īpaši izcēla arī “Looom” – izklaidējoša rakstura redaktoru, kurā var veidot zīmētas animācijas.

 

Loom iPadOS

 

Shapr3D” ir lieliska aplikācija, to var izmantot iPad ar resursietilpīgiem CAD failiem, ieskaitot arī tos, kas tiek izmantoti 3D drukāšanā. Lietojumprogramma darbojas ar ARKit, un tuvākajā nākotnē tiks nodrošināts arī “LiDAR” atbalsts, kam vajadzētu atvieglot projektēšanu sākuma stadijā.

Shapr3D Apple Award

Mūzikas lietotne “StaffPad”, kas ir paredzēta Ipad, nodrošina plašu rīku klāstu darbam ar nošu lapām. Tā atbalsta “Apple Pencil” un arī Core ML mašīnmācīšanās tehnoloģiju.

Mūzikas lietotne “StaffPad”

 

 

Atsevišķi ir arī izdalītas labākās spēles.

Īpaši ir izceltas trīs spēles. Stilīgā  “Sayonara Wild Hearts”, kas ir iekļauta “Apple Arcade” spēļu klāstā, ir īpaši izcelts šīs spēles lieliskais dizains.

Spēle Sayonara Wild Hearts

 

Sociālā kvesta spēle “Sky”: ir izmantots jaunāko “Apple” tehnoloģiju atbalsts: sinhronizācija ar spēļu centru, taktilā atgriezeniskā saite un telpiska skaņa.

Apple Top spēle

 

Tāpat ir arī izcelta spēle “Cards Fall”, kas ir iekļauta “Apple Arcade” spēļu klāstā. Tajā spēlētājiem ir jāveido kāršu nams. Spēle ir ļoti interesanta.

Song of Bloom

 

Un pēdējā spēle – “Song of Bloom” – dinamiska puzles spēle ar aizraujošu sižetu. Filips Stollenmaers, kurš izstrādāja šo spēli, arī izmantoja “Apple” tehnoloģiju: taktilo atgriezenisko saiti, nodrošinot arī integrāciju ar spēļu centru un iCloud.

Song of Bloom

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top