Visas ziņas

Kompānija “Apple” ir atjauninājusi savu pakalpojumu “Find My”, lai varētu izsekot arī citu ražotāju ierīces lietotnē

Find My strādās arī ar citu ražotāju ierīcēm

Kompānija “Apple” laidusi klajā jaunu sava pakalpojuma “Find My” versiju. Tai ir pievienota viena ļoti noderīga funkcija.

Kas ir zināms?

Līdz šim lietojumprogrammā bija iespējams izsekot tikai kompānijas “Apple” ierīču atrašanās vietu. Tagad lietojumprogrammā varēs piekļūt informācijai par citu ražotāju ierīču atrašanās vietu. Programma “Made for iPhone” (MFI) atbalstīs arī citu ražotāju ierīču meklēšanu. Uzņēmumiem, kuri vēlēsies, lai viņu produkti atbalstītu pakalpojumu “Find My”, būs jāsaņem atļauja no kompānijas “Apple”. Uz šo uzņēmumu ražoto ierīču iepakojumiem būs norāde – “Works with Apple Find My”, kas nozīmē, ka ierīce atbalsta kompānijas “Apple” funkciju “Find My”.

Find Me 2021

Šī funkcija jau būs pieejama elektriskajiem velosipēdiem “VanMoof S3/X3”, bezvadu austiņām “Belkin SOUNDFORM Freedom true Wireless Earbuds” un “Meka Chipolo ONE Spot”. Šie elektriskie velosipēdi un austiņas būs pieejami tirgū jau nākamajā nedēļā.

Atgādināsim, ka kompānija “Apple” beidzot ir gatava izsekošanas ierīces “AirTag” prezentacijai. Par to kompānija visdrīzāk paziņos šomēnes

Avots: Apple

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top