Tehnoloģijas

Apple nosauc 2020. gada labākās iPhone, iPad, Mac, Apple TV un Apple Watch spēles un lietotnes

2020. gada labākās Apple spēles un lietojumprogrammas

Foto: Apple

Sekojot Google, arī kompānija Apple apkopojusi 2020. gada rezultātus, publicējot App Store pieejamo labāko iPhone, iPad, Mac, Apple TV un Apple Watch spēļu un lietotņu sarakstu.

Pavisam Apple atzīmējusi 15 spēles un lietotnes. Pēc kompānijas teiktā – tieši tās šogad ir visvairāk ietekmējušas lietotājus.

Tātad – par iPhone gada lietotni kļuva Wakeout! (vienkāršu vingrinājumu programma), bet par labāko spēli – Genshin Impact. To izveidoja Ķīnas studija miHoYo.

Par labāko iPad programmu izvēlējās Zoom, bet par labāko spēli – Legends of Runeterra. Savukārt Mac tās ir Fantastical un Disco Elysium. Kas attiecas uz Apple TV konsoli, tad tika atzīmēts straumēšanas serviss Disney+ un spēle Dandara Trials of Fear. Pulksteņiem par vispopulārāko programmu nosauca Endel, kas atskaņo skaņas miegam.

Protams, ka netika aizmirsts arī spēļu serviss Apple Arcade. Tajā par labāko spēli kļuva Sneaky Sasquatch. No 2020. gada tendencēm Apple atzīmēja arī Shine, ShareTheMeal, Explain Everything Whiteboard, Caribu un Pokémon GO.

Avots: Applenewsroom

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top