Tehnoloģijas

Apple izstrādā viedo ledusskapi ar lielu skārienekrānu un balss vadību

Apple izstrādā viedo ledusskapi ar lielu skārienekrānu un balss vadību

Ir noplūdinātas ziņas par vēl viena Apple inovatīva produkta izstrādi. Saskaņā ar vārdā neminētu avotu uzņēmumā Apple strādā pie divu durvju viedā mājas ledusskapja, kam būs liels skārienekrāns, kura pamatā būs iOS operētājsistēma.

Saskaņā ar šiem pašiem avotiem Apple ledusskapis būs integrēts ar visu Apple ierīču ekosistēmu, ļaujot lietotājiem to kontrolēt, izmantojot Siri balss komandas, un izmantot to kā viedo mājas centru. Lielais vertikālais displejs ļaus ne tikai apskatīt ledusskapja saturu, bet arī kontrolēt mājas vidi kopumā, piemēram, regulēt temperatūru un apgaismojumu.

Turklāt jaunajam Apple ledusskapim būs arī vairākas citas tehniskas funkcijas, kas padarīs to par vienu no modernākajiem produktiem tirgū. Pirmām kārtām tas attiecas uz Siri balss atpazīšanas tehnoloģiju, kas veidos pamatu visu ledusskapja funkciju un visas viedās mājas kopumā kontrolei.

Tomēr tā nav vienīgā interesantā Apple jaunā ledusskapja funkcija. Tas būs aprīkots arī ar viedo enerģijas pārvaldības sistēmu, kas samazinās enerģijas izmaksas. Jaunais produkts būs saderīgs ar visiem mūsdienu komunikāciju standartiem, tostarp Wi-Fi, 5G, Bluetooth un NFC, kas ļaus to viegli savienot ar citām ierīcēm un izmantot kā viedās mājas vadības centru.

Turklāt Apple jaunajā ledusskapī būs iebūvēts SSD, kas tiks izmantots multivides failu, piemēram, mūzikas un filmu, glabāšanai. Tas ļaus to izmantot kā izklaides centru visai ģimenei. Savukārt ledusskapī iebūvētā kameras sistēma pavērs jaunas iespējas regulārai iepirkšanās veikšanai lielveikalā, kur īpašnieks varēs reāllaikā redzēt ledusskapja saturu un iegādāties visas pirmās nepieciešamības preces.

Taču vislielākā iespēja visbeidzot būs ledusskapja sistēmas (pagaidām pieejama tikai ASV un Kanādā) integrācija ar pilnībā automatizēto Amazon Go veikalu. Ledusskapja mākslīgais intelekts spēs ieteikt lietotājam iegādāties produktus, ņemot vērā viņa gaumes preferences, kā arī gaidāmos svētkus (ģimenes locekļu dzimšanas dienas, Pateicības diena, Lieldienas un Ziemassvētki). Varēsiet arī paši veikt regulārus pirkumus tādām precēm kā piens, siers, alus, sulas utt. Šim nolūkam viedais ledusskapis pieņem lēmumus, pamatojoties uz visas ģimenes pārtikas patēriņu un krājumu atlikumu analīzi.

Saskaņā ar avotu sniegto informāciju Apple plāno laist klajā jauno ledusskapi jau nākamajā gadā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top