Tehnoloģijas

Apple izsūta dāvanu kastes ar AirPods Max un uzkodām

Apple sūta dāvanu kastes ar AirPods Max un uzkodām

Apple ir uzsākusi interesantu kampaņu saistībā ar nākamnedēļ gaidāmo pasākumu. Paredzams, ka tajā prezentēs atjaunināto 24 collu iMac un MacBook Pro ar jauno Apple M3 platformu.

Lai veicinātu interesi par prezentāciju, Apple ir sākusi sūtīt īpašas dāvanu kastes dažiem blogeriem un interneta slavenībām. Viens no šiem “favorītiem” bija videoblogeris Lamars Vilsons (Lamarr Wilson), kurš dalījās savā “laimē” ar savu auditoriju.

Kastītē ir iekļautas AirPods Max austiņas, kā arī dažas “saldas un arī drausmīgas” uzkodas un dzērieni, kurus ieteikts lietot pasākuma tiešsaistes laikā pirmdienas vakarā.

Gaidāmais pasākums būs pirmā Apple prezentācija, kas notiks vakarā, nevis no rīta. Prezentācija sāksies 2023. gada 30. oktobrī plkst. 17.00 pēc Klusā okeāna laika (plkst. 02.00 pēc Latvijas laika 31. oktobrī). Apple atbalsta sezonālo Helovīna tēmu, kā redzams dāvanu kastītē iekļautajā ielūgumā:

Apple jums ir sagatavojusi dažus gardumus. 30. oktobra vakarā mēs atklāsim kaut ko īpašu, un aicinām jūs pievienoties tiešsaistes skatīšanās ballītei. Lai padarītu skatīšanās pieredzi vēl lieliskāku, ceram, ka izbaudīsiet aizraujošu skaņu ar AirPods Max, kā arī saldus un spokainus našķus“.

Avots: 9to5mac

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top