Visas ziņas

Facebook: Apple nevēlas, lai lietotāji tiktu informēti par 30% komisijas maksu

Nesenajā Facebook atjauninājumā, ir funkcija, kas ļauj organizēt maksas pasākumus. Lai atbalstītu lietotājus COVID-19 pandēmijas laikā, sociālais tīkls neņēma komisijas maksu par to.

Bet lietotņu veikalā App Store ir paredzēta 30% komisija no Apple. Facebook lūdza uzņēmumu atteikties, lai atbalstītu pasākuma organizatorus, taču Apple atteicās. Sociālais tīkls nolēma izskaidrot lietotājam, ka tieši Apple iekasē komisijas maksu par pirkumiem, un zem maksājuma pogas ievietoja atbilstošu paziņojumu. Bet atjauninājums tika noraidīts. Apple to izskaidroja ar App Store noteikumiem: izstrādātāji nevar parādīt lietotājiem “neatbilstošu” informāciju.

Facebook: Apple nevēlas, lai lietotāji tiktu informēti par 30% komisijas maksu

Iepirkšanās funkcija tagad ir pieejama, bet nav paziņojums par komisijas maksu. Tajā tikai norādīts, ka Facebook neiekasē komisijas maksu no darījumiem.

” Tagad mums vairāk nekā jebkad agrāk ir jāpanāk, lai cilvēki saprastu, kur patiesībā aiziet mazajiem uzņēmumiem paredzētā nauda. Diemžēl Apple noraidīja mūsu paziņojumu par 30% komisijas atcelšanu, bet mēs turpinām strādāt, lai informācija par komisijas maksu būtu redzama lietotājiem” – Facebook.

Avots: Reuters

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top