Tehnoloģijas

Apvienotā Karaliste plāno skolās aizliegt viedtālruņus

Apvienotā Karaliste plāno pilnībā aizliegt viedtālruņus skolās

Arvien vairāk cilvēku izmanto mobilos tālruņus, taču tas kļūst par problēmu, jo īpaši skolās. Eksperti uzskata, ka tas var traucēt mācībām un kaitēt bērniem. Apvienotās Karalistes valdība ir pievienojusies valstīm, kuras ir nolēmušas noteikt noteikumus, lai ierobežotu telefonu lietošanu mācību stundu laikā.

Dažās Apvienotās Karalistes skolās tālruņu lietošana jau ir aizliegta, un šī politika var kļūt par vispārpieņemtu un standartu visās valsts skolās.

Pašreizējie pētījumi liecina par mobilo tālruņu un sociālo plašsaziņas līdzekļu negatīvo ietekmi uz jauniešu garīgo veselību. Aizliedzot telefonus skolās, varētu radīt labvēlīgu vidi skolēnu koncentrēšanās uzlabošanai un veicināt aktīvāku un sociālāku dzīvi.

Iestādes iesaka skolām izstrādāt savu politiku un vecākiem aktīvi sadarboties ar skolām, kā arī pārrunāt ar bērniem mājās noteikumus par ierīcēm un internetu. Saskaņā ar jaunajiem noteikumiem: skolās varētu pilnībā aizliegt tālruņu lietošanu vai arī izslēgtus sīkrīkus glabāt īpašos skapīšos vai somās.

Avots: Engadget

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top