Visas ziņas

Apvienotās Karalistes parlamenta pārstāvji prezentēja blokķēdes tehnoloģijas pielietojuma iespējas

Apvienotās Karalistes parlamenta pārstāvji prezentēja blokķēdes tehnoloģijas pielietojuma iespējas

Apvienotās Karalistes parlamenta pārstāvji prezentēja blokķēdes tehnoloģijas pielietojuma iespējas reālajā pasaulē politiķu izglītošanai.

Pirmdienas pasākumā četras blokķēdes tehnoloģijas jomas kompānijas IOTA, Oracle, Everledger un Lloyd’s of London piedalījās prezentācijā: to organizēja blokķēdes tehnoloģijas jomas visu partiju parliamentārā grupa. Saskaņā ar organizatoru paziņojumu, pasākumā piedalījās parlamenta deputāti, valdības amatpersonas un nozares līderi.

Prezentācijās tika uzsvērts blokķēdes tehnoloģijas pielietojuma potenciāls reāllaikā olīveļļas un dimantu piegādes ķēdēs (attiecīgi Oracle and Everledger), starptautiskajā tirdzniecībā (IOTA), apdrošināšanas un darījumu norēķinu (Lloyd’s) jomā.

Inovāciju centra pētījumu un projektu vadītājs Fernando Santiago norādīja, ka šis pasākums varētu nozīmēt nozīmīgu soli blokķēdes jomas attīstībā, uzsverot:

“Tas ir svarīgs brīdis Apvienotajai Karalistei, kas varētu noteikt mūsu nākotni pārvaldības, tirdzniecības un konkurences jomā.”

Pasākuma gaitā tika prezentēti arī blokķēdes tehnoloģijas pielietojuma gadījumu video materiāli ar 10 kompāniju piedalīšanos.

Desmit kompānijas arī uzstājās klātienē, piedaloties “Vienas Minūtes izaicinājumā”, norādot savus ieteikumus, kā valdība varētu izmantot blokķēdes tehnoloģiju, ieskaitot veselības aprūpes uz izglītības jomas, kā arī finanšu un industrijas sektoru.

Kā norādīja pasākuma organizatori, viņus iedvesmoja pozitīvie rezultāti, kas tika iegūti, veicot Apvienotās Karalistes blokķēdes tehnoloģijas jomas analīzi 2018. gadā, kurus APPG Blockchain grupa prezentēja savā mājaslapā.

APPG Blockchain grupu izveidoja starppartiju deputāti, lai palīdzētu uzsvērt potenciālos ieguvumus un iespējas, ko blokķēdes tehnoloģija var nodrošināt Apvienotās Karalistes ekonomikai, pārvaldībai, sabiedrisko pakalpojumu sniegšanai un iedzīvotājiem.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top