Tehnoloģijas

Ar Huawei Mate 50 būs iespējams veikt zvanus un sūtīt ziņas pat tad, kad akumulators būs izlādējies

Huawei Mate 50

Interesanta informācija ir parādījusies par Huawei Mate 50 sērijas viedtālruņu flagmani, kas varētu tikt izlaists jau šī gada septembrī.

Jaunajai Harmony 3.0 operētājsistēmas versijai Huawei Mate 50 sērijas viedtālruņos būs avārijas režīms, kas ieslēgsies pēc tam, kad akumulators būs izlādējies. Šajā režīmā jaunā viedtālruņa lietotājiem būs iespēja saņemt un nosūtīt īsziņas, kā arī varēs veikt ārkārtas zvanus.

Pēc tam, kad viedtālrunī būs redzams paziņojums, ka tā akumulators ir pilnībā izlādējies, kādu laiku būs iespēja sazināties. Visticamāk, no šīs jaunās funkcijas nevajadzētu gaidīt nekādus pārsteidzošus tehnoloģiskus atklājumus. Vienkārši jaunā viedtālruņa operētājsistēma turpinās uzrādīt akumulatora uzlādes līmeni, ietaupot dažus procentus avārijas režīmam. Un, kad operētājsistēma ziņos, ka akumulators ir tukšs, patiesībā tas saglabās noteiktu procentuālo daļu no uzlādes līmeņa.

Saskaņā ar pieejamo informāciju, Huawei Mate 50 sērijā būs četri viedtālruņa modeļi, tostarp Mate 50e, Mate 50, Mate 50 Pro un Mate 50 RS.

Avots: Mydrivers

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top