Tehnoloģijas

Ar jaunu monitoru pret vasaras laiskumu

Ar jaunu monitoru pret vasaras laiskumu

Vasaras bezrūpīgajā gaisotnē daudziem ir vēlme un iespēja strādāt ārpus biroja vai sava ierastā un labi aprīkotā kabineta. Kvalitatīva interneta pieejamība un portatīvās ierīces attālinātu darbu ir padarījušas ērtāku kā jebkad. Turklāt, izmantojot jaunākos monitorus ar jau iebūvētām darba, spēļu un TV straumēšanas lietotnēm, ir iespējams pārveidot darba vidi tā, lai atvieglotu darba procesu, uzlabotu produktivitāti, kā arī izmantotu monitoru arī izklaidei pēc darba

Strādāt attālināti un tajā pašā laikā sauļojoties uz vasarnīcas terases izklausās lieliski, bet ilgstoši tā produktīvi pastrādāt ir grūti. Tā vai citādāk, tomēr ir nepieciešams iekārtot darba vidi. Un, lai arī darba vietai laukos nav jābūt tieši tādai pašai kā birojā, tomēr ar zināmu tehnisko nodrošinājumu ir jārēķinās un multifunkcionāls monitors var atrisināt vairākas problēmas.

Izmanto monitoru bez datora

Nav nepieciešams dators, lai baudītu tās priekšrocības, kuras sniedz lielāks ekrāns, ja darba vietā ir Samsung Smart vai Odyssey monitors.

Samsung Smart un Odyssey monitorus iespējams savienot ne tikai ar datoru, bet arī tikai ar Samsung Galaxy viedtālruņiem un planšetdatoriem. Samsung DeX risinājums ļauj izmantot viedtālruni kā datoru, pieslēdzot to ārējam displejam. Tādā gadījumā viedierīces lietotnes iespējams skatīt uz lielāka ekrāna un tad ir vieglāk veikt labojumus prezentācijās, pārskatīt tabulas, rediģēt attēlus un tamlīdzīgi. Turklāt, strādājot pie monitorā redzamā, viedierīci var ērti izmantot kā datorpeli vai skārienpaliktni.

Lai padarītu savu ikdienu vienkāršāku, izcils risinājums ir Samsung Smart monitors, kas ļauj to izmantot gan kā televizoru, gan kā datoru. Īpaši mazākām telpām šis būs lielisks risinājums, jo tajā ir iebūvētas TV straumēšanas lietotnes, darbam nepieciešamās lietotnes, skaļruņi un arī video kamera. Līdz ar to vairs nav nepieciešams mazā istabā izvietot gan televizoru, gan monitoru. Pietiks tikai ar Smart monitoru.

Var lietot arī kā televizoru

Savs laiks darbam un savs — atpūtai. Samsung Smart monitors var noderēt divējādi – kā rīks darbam un arī izklaidei. Tajā iespējams straumēt saturu tieši no monitora, piemēram, izmantojot iebūvētās Netflix un YouTube straumēšanas lietotnes. Ērti izmantot arī Smart View funkciju, kas ļauj atspoguļot datora ekrānā redzamo, neizmantojot vadu savienojumu. Smart monitorā ir arī iebūvēti bezvadu skaļruņi, kā arī tas ir pilnībā vadāms ar SolarCell pulti, kas darbojas ar saules baterijām. Smart monitorā ir pieejamas iebūvētās arī spēļu un izklaides lietotnes, tāpēc vienmēr var atrast, ko darīt vai skatīties, kad pienācis laiks atpūsties.

Darba videozvanu vajadzībām ērti izmantot var Smart monitorā iebūvēto SlimFit kameru. Savukārt darbam ar dokumentiem iespējams izmantot iebūvētās Workspace darba lietotnes, piemēram, Microsoft Office 365. Un to visu iespējams izmantot bez datora pievienošanas monitoram.

Samsung Smart monitors M8 izceļas ar jauniem mākslīgā intelekta (AI) uzlabojumiem izklaidei. Ar AI palīdzību zemākas izšķirtspējas saturu var mērogot līdz gandrīz 4K, bet Active Voice Amplifier Pro tehnoloģija izmanto AI, lai analizētu fona troksni un optimizētu dialoga skaņu patērētajā saturā[i].

Iekārtojies veselīgāk

Tikpat svarīgi kā ierīkot efektīvu darba vietu, lai labāk veiktu darba pienākumus, ir arī iekārtot to tā, lai ilgtermiņā tā nenāktu par sliktu veselībai.

Ja darba specifika, kāda tā ir lielākajai daļai biroja darbinieku, paredz ilgstošu sēdēšanu, tad liela nozīme ir ergonomiskai pozīcijai, kas paredz, piemēram, acu skatienu vērstu uz priekšu, nevis leju.

Acu veselībai jāņem vērā arī apgaismojums darba vietā. Samsung jaunā OLED Glare Free tehnoloģija[ii], kas pieejama Odyssey OLED monitoros, nodrošina krāsu precizitāti un samazina atspīdumu, vienlaikus saglabājot attēla asumu, tādējādi nodrošinot nevainojamu skatīšanos pat dienasgaismā vai pie dažādas intensitātes apgaismojuma. Turklāt Samsung ViewFinity sērijas monitoros ir iestrādāta Intelligent Eye Care tehnoloģija, kas samazina acu nogurumu, monitoru izmantojot ilgstoši.

[i] AI palielināšana un Active Amplifier Pro darbojas tikai tad, ja tiek izmantotas viedās funkcijas, un tas neietekmē attēla kvalitāti datora vidē.

[ii] UL veiktā pārbaude apstiprina apgalvojumu “OLED bez atspīduma”, novērtējot produktus saskaņā ar vienotā atspīduma novērtējuma (UGR) testēšanas standartu, ko noteikusi Starptautiskā Apgaismes komisija (CIE) un Starptautiskās Standartizācijas organizācijas noteikto testēšanas standartu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top