Tehnoloģijas

Āra pasaule iekštelpās – Tacx NEO Bike Plus no Garmin

Āra pasaule iekštelpās – Tacx NEO Bike Plus no Garmin

Garmin šodien paziņo par Tacx ® NEO Bike Plus – vienkārši lietojamu iekštelpu viedo velosipēdu, kas radīts braukšanai ar reālistisku ceļa sajūtu, simulētiem slīpumiem un uzlabotu virtuālo pārslēgšanu. Tacx NEO Bike Plus piedāvā klusu braukšanu un precīzu jaudas, ātruma un ritma metriku pat sprintos. Pilnībā regulējamo Tacx NEO Bike Plus var ātri pielāgot, lai tas atbilstu āra velosipēdam, turklāt tas ir paredzēts lietošanai vairākiem sportistiem mājsaimniecībā. Tāpat, kad savienots pārī ar Tacx Training lietotni saderīgā viedierīcē, sportisti var sekot līdzi strukturētiem treniņiem, piedalīties profesionāļu braucienos un braukt ar iespaidīgajām “Tacx films”, izbaudot dažus no skaistākajiem skatiem visā pasaulē.“Mēs vienmēr esam gandarīti, kad varam piedāvāt novatoriskus Tacx NEO Bike Plus atjauninājumus, padarot to par vienu no visvairāk pielāgojamajiem un saistošajiem viedajiem velosipēdiem. Ar precīziem veiktspējas rādītājiem, pielāgojamu dizainu un piekļuvi simtiem treniņu video no visas pasaules, izmantojot Tacx Training lietotni, Tacx NEO Bike Plus būs vienmēr gatavs, lai jūs varētu izbaudīt visus riteņbraukšanas izaicinājumus un priekus, sākot ar brīnišķīgiem maršrutiem un nogurdinošiem kāpumiem, krājot nobrauktos kilometrus visa gada garumā — un tas viss atrodoties pašu mājās,” stāsta Dens Bartels, Garmin Globālās tirdzniecības viceprezidents.

Tacx NEO Bike Plus, kas aprīkots ar uzlabotiem apmācības un veiktspējas rādītājiem, ir paredzēts jebkuram iekštelpu braucienam un piedāvā:

  • pārveidoto dizainu ar iespēju atdarināt sajūtu, kas rodas, pārlecot citā pārnesumā ar pirksta pieskārienu;
  • programmējos pārslēdzējus priekš SHIMANO, SRAM vai Campagnolo.
  • dažādu virsmu izjušanu, piemēram, bruģakmeņus un granti, kad tās ir savienotas pārī ar Tacx Training lietotni;
  • dinamisku inerci, kas palīdz saglabāt kustības sajūtu, pamatojoties uz ātrumu un slīpumu;
  • precīzu braukšanu lejup izjūtu simulāciju, kad tas ir savienots ar ārēju enerģijas avotu;
  • iespēju izmērīt kreisās un labās kājas stāvokli, lai labāk analizētu pedāļu mīšanas tehniku.

Āra pasaule iekštelpās – Tacx NEO Bike Plus no Garmin

Tacx NEO Bike Plus sniedz velosipēdistiem skaidru priekšstatu par viņu sniegumu, nodrošina precīzu jaudas mērījumu 1% robežās, kā arī uzticamus, konsekventus ātruma mērījumus. Labi sabalansēts dizains, kas nodrošina maksimālu stabilitāti, Tacx NEO Bike Plus ir viens no klusākajiem iekštelpu velosipēdiem. Tas ir gatavs jebkuram sprintam, līdz 2200 vatiem. Turklāt velosipēdisti var trenēties un palielināt iekštelpu treniņa intensitāti, uz reālistiski simulētiem līdz 25% (procentiem vai grādiem?) slīpumiem.

Pilnībā regulējamais Tacx NEO Bike Plus piemērots pat vairākiem sportistiem vienā mājā. Pieci dažādi kloķa garumi nodrošina precīzu, pielāgotu piegulšanu. Turklāt iebūvētos interaktīvos ventilatorus automātiski kontrolē braucēja jauda vai sirdsdarbība.

Ar 4,5 collu integrētu displeju un diviem USB lādētājiem Tacx NEO Bike Plus ļauj braucējiem izbaudīt Tacx Training lietotni un citas populāras apmācības platformas savā viedtālrunī, planšetdatorā vai klēpjdatorā un pat var sekot līdzi savam sniegumam Garmin Edge ® riteņbraukšanas datorā.

Ar piemaksu abonējot lietotni Tacx Training, braucēji var labāk iegrimt iekštelpu treniņos, piedzīvojot vairāk nekā 250 augstas kvalitātes, reālās dzīves video no visas pasaules. Tāpat var pievienoties izaicinājumiem “Brauc ar profesionāļiem”. Var sekot arī riteņbraucēju strukturētiem treniņiem, sacentieties tiešraidē ar pretiniekiem, augšupielādēt GPS datus, braukt ar 3D kartēm un daudz ko citu.

Tacx NEO Bike Plus drīzumā pieejams par 3999,99 eiro. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni www.garmin.com.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top