Dogecoin

Arī Dogecoin finansē SpaceX misiju uz Mēnesi

Arī Dogecoin finansē SpaceX misiju uz Mēnesi

ASV valdība ir devusi zaļo gaismu SpaceX misijai uz Mēness, kas tiek finansēta ar kriptovalūtu Dogecoin (DOGE)

Tagad Geometric Energy Corporation, – kosmosa tehnoloģiju uzņēmums, izstrādā DOGE-1 satelītu, kas tiks palaists ar SpaceX Falcon 9 raķeti. Tas būs aprīkots ar miniatūru ekrānu, kas uz Zemes pārraidīs reklāmas, attēlus un logotipus. DOGE-1 būs vēsturiska pētniecības misija, kas pilnībā tiks apmaksāta no DOGE līdzekļiem.

SpaceX dibinātājs Ilons Masks sākotnēji paziņoja, ka DOGE-1 tiks palaists 2021. gadā kā kopīga misija ar Intuitive Machines un NASA ASV kosmosa programmu, taču plānotais datums tika pārcelts uz 2024. gada janvāri, jo aizkavējās vairāki sagatavošanās posmi.

Lai DOGE-1 misija uz Mēnesi varētu tikt beidzot palaista, bija nepieciešama Federālās komunikāciju komisijas (FCC) licence.

DOGE-1 ir viena no divām misijām, kas saistītas ar kriptovalūtu Dogecoin un kas plānotas tuvākajos mēnešos. Citā iniciatīvā Dogecoin izstrādātāji ir paziņojuši par Pitsburgā bāzētās kompānijas Astrobotic misijas palaišanu. Šis starts paredzēts 23. decembrī, un tā laikā Dogecoin “fiziskais žetons” sasniegs Mēnesi.

Gaidot DOGE notikumu, tā vērtība ir ievērojami pieaugusi, pagājušajā nedēļā pārsniedzot 0,08 dolāru atzīmi.

Vienlaikus pirmo reizi adrešu skaits, kurās tiek glabāts DOGE, pārsniedza 5 miljonus, liecinot par šīs kriptovalūtas popularitātes pieaugumu un lietotāju skaita pieaugumu, kas veic darījumus, izmantojot šo kriptovalūtu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top