Ethereum

Artūrs Heiss: “Ja apvienošanās būs veiksmīga, Ethereum cena pieaugs līdz 3000 USD”

 

Artūrs Heiss: "Ja apvienošanās būs veiksmīga, Ethereum cena pieaugs līdz 3000 USD"

BitMEX bijušais ģenerāldirektors paredz, ka šogad, pateicoties gaidāmajai Ethereum pārejai uz konsensa Proof-of-Stake algoritmu, ETH kurss sasniegs 3000 dolāru atzīmi.

Artūrs Heiss (Arthur Hayes) paziņoja, ka Ethereum monētu skaita samazināšana pēc veiksmīgas pārejas uz Ethereum 2.0 būs jaudīgs impulss ETH cenas pieaugumam. Pēc apvienošanas monētu emisijas ātrums dienā samazināsies no 13 000 ETH līdz 1 600 ETH.

Kripto aktīva kursa pieaugumu ietekmēs ne tikai straujā monētu skaita samazināšana, bet lietotāju vajadzība izmantot Ethereum tīklu. Tagad tieši uz šī tīkla bāzes tiek veidotas decentralizētas lietotnes – konstatē Heiss: “Kamēr interese par DeFi projektiem nesamazināsies, Ethereum pieprasījums pārsniegs piedāvājumu. Tāpēc monētas cenai vajadzētu pieaugt, neskatoties uz ilgstošo kriptovalūtu tirgus lejupslīdi un pašreizējo makroekonomisko vidi, kad ASV Federālā rezervju sistēma paaugstina procentu likmes, lai ierobežotu inflāciju”.

Saskaņā ar bijušā BitMEX vadītāja aprīlī sniegto prognozi – Ethereum kursam šogad vajadzētu sasniegt 10 000 dolāru. Heisa prognozes tagad jau vairs nav tik drosmīgas, un viņš ir nolēmis pazemināt latiņu līdz 3 000 dolāru.

Eksperts paskaidroja, ka pat pēc Ethereum apvienošanas monētas kurss var īslaicīgi kristies aptuveni par 20%. Ethereum izstrādātāji šonedēļ aktivizēja atjauninājumu Bellatrix. Apvienošanai jānoslēdzas mazāk nekā nedēļu pēc atjauninājuma Paris izvēršanas. Tomēr Heiss uzskata, ka diezgan pamatotas ir šaubas par to, vai šis notikums notiks. Par Ethereum apvienošanu tiek runāts jau gadiem ilgi, tāpēc ir pilnīgi iespējams, ka pārejas laikā kaut kas varētu noiet greizi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top