Tehnoloģijas

Arturs Heiss: “Visi, kas varēja bankrotēt, jau ir bankrotējuši”

Artūrs Hejs: "Ikviens, kurš varēja bankrotēt, jau ir bankrotējis"

Kripto derivatīvu platformas BitMEX bijušais ģenerāldirektors uzskata, ka kripto tirgus daļēji var atjaunoties 2023. gadā, jo “visbezatbildīgākās organizācijas” jau ir bankrotējušas.

Arturs Heiss (Arthur Hayes) paziņoja, ka kriptovalūtu biržas FTX krahs un pēc tā sekojošais kriptovalūtu tirgus šoks izraisīja lielāko kriptovalūtu kompāniju izputēšanu. Lai gan industrija “joprojām atrodas kripto ziemas spīlēs” – Heiss saskata visus priekšnosacījumus, lai tā atjaunotos 2023. gadā.

Savu pieņēmumu biznesmenis argumentē ar to, ka līdz ar finansiālu problēmu rašanos katra no nākamajām bankrotējošām kompānijām aktīvi pārdeva kripto aktīvus, lai uzturētu likviditāti.

Kā mērķa orientieri Heiss izmanto bitkoinu vērtību kā problemātisko organizāciju “galveno rezerves aktīvu”, kas samazinās masveida pārdošanas rezultātā.

Bijušais BitMEX vadītājs uzskata, ka BTC cenas stabilizācija un tās pieaugums parāda krīzes perioda fāzes beigas un tirgus noskaņojuma pagriešanos pretējā virzienā. “Es nevaru uzskatāmi pierādīt, ka visi bitkoini, kas glabājās maksātnespējīgās iestādēs, tika pārdoti neskaitāmo krahu laikā, taču šķiet, ka kompānijas no visa spēka centās realizēt likvīdāko kriptovalūtas nodrošinājumu tieši pirms izputēšanas”, – savu domu paskaidroja Arturs Heiss.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top