Tehnoloģijas

ASV bāzētais “Payall Payment Systems” apvieno spēkus ar Latvijas regtech uzņēmumu “Huntli”

ASV bāzētais “Payall Payment Systems” apvieno spēkus ar Latvijas regtech uzņēmumu “Huntli”

Payall, kas ir pasaulē pirmais pilna cikla modulārās infrastruktūras nodrošinātājs starptautisko maksājumu veikšanai, apvienojis spēkus ar Huntli, vienu no Latvijas vadošajiem regtech uzņēmumiem, lai sekmētu inovatīvu risinājumu ieviešanu starptautisko maksājumu nozarē bankām, centrālajām bankām, vietējiem maksājumu tīkliem, EMIs, PIs un citām finanšu institūcijām.

“Payall” lēmums paplašināt savu klātbūtni Baltijas reģionā un Latvijā demonstrē uzticību Latvijas finanšu tehnoloģiju nozarei – šī brīža regulējumam un ekosistēmai kopumā. Vienlaikus uzņēmums ir gatavs veicināt inovatīvu risinājumu piemērošanu, tādējādi veicinot reģionālo attīstību. Ne mazāk svarīgs apsvērums uzņēmuma attīstībai šajā tirgū ir fakts, ka Latvija ir mājvieta augošai fintech ekosistēmai ar spēcīgu IT infrastruktūru un lielu talantu pieejamību.

Garijs Palmers, “Payall” dibinātājs un izpilddirektors, uzsver “tagad, kad “Huntli” komanda ir daļa no “Payall”, mēs apjaušam izaugsmes potenciālu Baltijas tirgū. Tādējādi arī mūsu stratēģiskā integrēšanās Latvijas banku un fintech ekosistēmā, kas balstīta uz maksājumu drošības un stabilitātes aizsardzību, akcentē mūsu apņemšanos stiprināt Latvijas pozīcijas kā fintech centru reģionā arī turpmāk.”

Levs Bass, “Huntli” līdzdibinātājs uzsver: “Apvienošanās ar “Payall”, kas ir inovāciju līderis starptautiskajos maksājumos, ir nozīmīgs pagrieziena punkts “Huntli” attīstībā. “Payall” ir unikāls starptautisko maksājumu tirgū, un mēs esam gandarīti kļūt par daļu no šī, es teiktu, globāla veiksmes stāsta. Inovācijas un mūsdienīgās tehnoloģijas, ko mēs ienesīsim starptautiskajā banku sektorā ir nākotne, ko mēs būvējam jau šobrīd!”

Dibināts 2021. gadā, “Huntli” ātri iekaroja atpazīstamību Baltijas fintech ekosistēmā un kļuva par līderi regtech nozarē Latvijā. “Huntli” un “Payall” apvienošanās ļaus abu uzņēmumu klientiem iegūt vēl lielāku krāpšanas novēršanas un riska mazināšanas kapacitāti, lai automatizētu lēnus, dārgus un kļūdainus manuālus uzdevumus, kas saistīti ar klientu piesaistes un izvērtēšanas procesiem un specializētām atbilstības un riska mazināšanas darbībām. Plānots, ka sadarbības ietvaros, 2024. gadā “Payall” ieviesis uz “Huntli” sistēmas un mākslīgā intelekta integrācijas balstītu produktu, kas līdz šim finanšu nozarē nav bijis pieejams.

Vairāk par Payall:

Payall, pirmais pārrobežu maksājumu ekosistēmas infrastruktūras tehnoloģiju izstrādātājs, nodrošina drošu naudas apriti visā pasaulē vien dažu sekunžu ātrumā 24/7. Payall misija ir padarīt pārrobežu maksājumus ar banku un citu finanšu iestāžu starpniecību drošākus, efektīvākus (ātruma un izmaksu ziņā), pārredzamus un iekļaujošus. Payall piedāvā inovatīvu programmatūras kopumu, kas automatizē un uzlabo atbilstības un riska pārvaldību, būtiski samazina izmaksas, novērš cilvēku kļūdas un nodrošina vēl nebijušu pārredzamību un digitālo kontroli nesaistītajā, nepārskatāmajā un papīra dokumentiem piesātinātajā korespondentbanku un starptautisko naudas pārvedumu nozarē. Programmatūra, kas ir mērķtiecīgi izstrādāta katram pārrobežu ekosistēmas dalībniekam, ir pieejama, izmantojot globālo vienoto koplietošanas platformu, kas piedāvā visu nepieciešamo bankas arhitektūru mikroservisu formātā. Payall ir Mastercard sadarbības partneris, tā investoru vidū ir Andreessen Horowitz, Motivate Ventures, Thomson Reuters, Sumitomo Corporation, RRE un citi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top