Mainings

ASV enerģētikas gigants saskata stratēģisku ieguvumu bitkoinu mainingā

ASV enerģētikas gigants saskata stratēģisku labumu bitkoinu ieguvē

Otrs lielākais enerģētikas uzņēmums ASV Duke Energy pēta bitkoinu ieguvi, lai novērtētu tai nepieciešamo elektroenerģijas apjomu un ņemtu to vērā, izstrādājot savu elektroenerģijas ražošanas plānu.

Runājot podkāstā “Bitkoini, enerģija un vide”,  regulatīvās stratēģijas analītiķis no Duke Energy Džastins Orknijs sacīja, ka uzņēmums plāno pētījuma laikā izstrādāt noteikumus bitkoinu ieguvēju pievienošanai savā tīklā.

Duke Energy plāno dažādās tīkla daļās pārbaudīt, kā dažādus enerģijas ražošanas veidus var saistīt ar to, cik daudz un kad bitkoinu ieguvējiem ir nepieciešama elektroenerģija.

Pēc Orknija teiktā, uzņēmums jau ir izstrādājis plānu, kā reaģēt uz maksimālu elektroenerģijas pieprasījumu ziemas laikā, taču šobrīd bitkoinu ieguvēju enerģijas patēriņa izmaiņas var tikt izmantotas kā instruments, lai samazinātu elektrotīkla slodzi maksimuma elektroenerģijas patēriņa laikā, un otrādi, lai palielinātu patēriņu, kad ievērojami samazinās pieprasījums pēc elektroenerģijas. Saskaņā ar Duke Energy teikto, tas spētu samazināt strāvas padeves pārtraukumus.

Kā uzsvēra Orknijs, bitkoinu ieguve šajā ziņā ir “ideāls līdzsvarojošais elements”, lai nodrošinātu Duke Energy tīkla stratēģisko stabilitāti un efektivitāti.

Orknijs atzīmēja, ka uzņēmums plāno pētīt veiktos testus, lai apstiprinātu secinājumus par pozitīvajiem ieguvumiem no sadarbības ar bitkoinu maineriem. Šobrīd šādi secinājumi jau ir iegūti, balstoties uz sadarbību ar vairākiem bitkoinu ieguvējiem, kas izmanto nelielu daudzumu Duke Energy piegādātās enerģijas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top