Visas ziņas

ASV štatu varas iestādes lūdz konfiscēt Bitconnect promouteru īpašumus

 

Amerikāņi lūguši vietējiem varasvīriem konfiscēt sabrukušās piramīdas Bitconnect promouteru īpašumus

Divu ASV štatu pilnvarotās institūcijas nosūtījušas oficiālu pieprasījumu Indijas Krimināllietu izmeklēšanas nodaļai (CID). Amerikāņi lūguši vietējiem varasvīriem konfiscēt sabrukušās piramīdas Bitconnect promouteru īpašumus. Par to raksta Cointelegraph.

Atgādinām, ka finanšu piramīda sabruka jau šī gada janvārī, tomēr Bitconnect koinu dažās biržās tirgoja līdz pat pašam rudenim. Nesen kompānijas Indijas nodaļas vadītāju arestēja uz aizdomu pamata par krāpniecisku darbību.

Ilinoisas un Arizonas štata institūcijas lūdz CID konfiscēt Bitconnect promouteru īpašumus. Saskaņā ar izmeklētāju informāciju – krāpniekiem pirms piramīdas krišanas izdevās savākt aptuveni 5,6 miljardus dolāru. Liela daļa šīs summas noslēpumainā veidā parādījās pēc Indijas rūpijas neveiksmīgas demonetizācijas.

CID pārstāvji paziņojuši, ka Bitconnect organizatori var būt iesaistīti naudas atmazgāšanā uz “reformu” fona valstī. Varasvīri kopā ar nodokļu institūcijām izmeklēs krāpnieku lietas.

Daži investori tomēr prata iegūt ļoti labu peļņu ar finanšu piramīdu. Iepriekš viens no tādiem ieguldītājiem pat inscenēja savu nolaupīšanu, lai nemaksātu nodokļus par iegūto naudu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top