Mainings

ASV maininga uzņēmumi aktīvi cenšas pārņemt konkurentu biznesu citās valstīs

ASV maininga uzņēmumi aktīvi cenšas pārņemt konkurentu biznesu citās valstīs

Kanādas bitcoin ieguves uzņēmums Bitfarms ir atklājis, ka tā konkurenti no ASV, Riot Platforms, īsteno stratēģiju, lai palielinātu Bitfarms akciju izpirkšanas apjomu. Amerikāņi iegādājās vēl 6 miljonus akciju, tādējādi palielinot savu daļu Bitfarms līdz 13,1 %. Bitfarms neatbalsta šādus Riot Platforms soļus, uzskatot, ka tie ir vērsti uz to, lai amerikāņu korporācija pārņemtu Kanādas kriptovalūtas maininga uzņēmumu.

Bitfarms pašlaik cenšas īstenot aizsardzības stratēģiju, izveidojot slieksni, kad ārējiem investoriem var piederēt līdz 15 % akciju. Šī stratēģija var ietvert uzņēmuma parādu palielināšanu, kā arī jaunu darba līgumu parakstīšanu ar Bitfarms darbiniekiem, kas paredz lielus maksājumus gadījumā, ja viņi tiek atlaisti pēc darba devēja iniciatīvas. Šādi rīkojoties, Bitfarms cenšas padarīt savu  uzņēmējdarbību nepievilcīgu pārņemšanai.

Atgādinām, ka Riot Platforms jau aprīlī piedāvāja Bitfarms pārdot galveno pamatkapitāla daļu par 950 miljoniem ASV dolāru. Šis piedāvājums uzņēmumā Bitfarms tika noraidīts. Savukārt Riot Platforms kritizēja Bitfarms aizsardzības stratēģiju, sakot, ka tā ir mākslīga un Riot Platforms vienkārši pērk Kanādas ieguves uzņēmuma akcijas atklātā akciju tirgū.

Riot Platforms rīcība liecina, ka ASV maininga uzņēmumi koncentrējas gan uz savu iekšējo ieguldījumu palielināšanu bitcoin ieguves iekārtās, gan aktīvi cenšas pārņemt citus tirgus dalībniekus.

Avots: XTB

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top