Visas ziņas

Kā ASV iekasēs nodokļus no kripto treideriem

Kā ASV iekasēs nodoklus no kripto treideriem

ASV nodokļu dienests (IRS) plāno izstrādāt rafinētākus paņēmienus, lai izsekotu treiderus, kuri izvairās no nodokļu maksāšanas par kriptovalūtu tirdzniecību.
IRS Kibernoziegumu programmas vadītājs Džeims Daniels (James Daniels) publicējis prezentāciju, kurā piedāvā dažādus veidus informācijas saņemšanai par nodokļu maksātājiem un tās analīzei, lai noteiktu – vai cilvēks ir saistīts ar kriptovalūtām.
Tiek vēstīts, ka IRS izsekos kriptovalūtu tirdzniecības lietotņu lejupielādi nodokļu maksātāju viedtālruņos un datoros. Prezentācijā tiek piedāvāta arī tiesas atļaujas saņemšana transakciju analīzei no bankas kontiem, kredītkartēm un PayPal kontiem.
Vēl viens veids – bloku pārskatīšana blokķēdē un dažādiem lietotājiem piederošu transakciju izsekošana.

“Pēc tam, kad mēs būsim noteikuši kriptovalūtu maka adresi, mēs varēsim pārskatīt blockchain saistībā ar transakciju daudzumu un apjomu un to veikšanas laiku. Tas var palīdzēt apstiprināt informāciju, kā arī noteikt subjekta atrašanās vietu un papildu adreses”, – teikts prezentācijā.

Atzīmēsim – ievērojama daļa kriptovalūtu treideru ASV neaizpilda deklarāciju par kriptovalūtu ieņēmumiem.
Šī gada maijā ASV Nodokļu dienests paziņoja par plāniem laist klajā jaunas nodokļu rekomendācijas par kriptovalūtām. Iepriekšējās rekomendācijas tika izdotas 2014. gadā un tagad ir nepietiekamas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top