Mainings

ASV maineriem parādu dēļ sāk konfiscēt aprīkojumu

ASV parādu dēļ sāk konfiscēt maininga aprīkojumu

ASV parādu dēļ sāk konfiscēt maininga aprīkojumu

Pēc kriptovalūtas ieguves rentabilitātes pieauguma daži azartiskākie amerikāņu maineri ņēma aizdevumus aprīkojuma iegādei, taču tagad parādu dēļ kreditori sākuši konfiscēt aparatūru.

Laikā, kad kriptovalūtu ieguves rentabilitāte sasniedza 90%, kopējais iekārtu iegādei ņemto kredītu apjoms sasniedza 4 miljardus dolāru. Pēc FTX biržas bankrota tirgū bija vērojams likviditātes trūkums. Aizdevēji, cenšoties atgūt pazaudēto, cenšas konfiscēt maininga iekārtas, taču pēdējo mēnešu laikā to vērtība ir ievērojami kritusies. Pēc Bloomberg datiem, 85%.

Iris Energy sagaida saistību nepildīšanu 108 miljonu dolāru apmērā ierobežota regresa aizdevumos. Tas nozīmē, ka kreditoram būs tiesības paļauties tikai uz kriptovalūtu maininga iekārtu pārdošanu un viņš nevarēs izvirzīt parādniekam papildu prasības dzēst visu parāda summu.

NYDIG šogad vien izsniedza aizdevumu gandrīz 71 miljona ASV dolāru apmērā, ko nodrošināja 19 800 kriptovalūtas ieguves iekārtas. Stronghold Digital Mining vasaras beigās atdeva vairāk nekā 26 000 iekārtu, lai nomaksātu 67 miljonu dolāru parādu.

Aizdevēju rokās tagad ir tūkstošiem iekārtu, kuru izmaksas, kā minēts iepriekš, ir samazinājušās par 85%. Tagad viņiem ir jāizlemj, kā izmantot aprīkojumu, lai gūtu maksimālu labumu. Viņi var paši atvērt datu centrus un sākt Bitcoin ieguvi, vai arī pārdot iekārtas ar lielu atlaidi.

Avots: Bloomberg

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top