Tehnoloģijas

ASV tiecas sadalīt Google biznesu

ASV vēlās sadalīt Google biznesu

Uladzik Kryhin/shutterstock.com

ASV tiek izmeklēta holdingā Alphabet ietilpstošās kompānijas Google darbība saistībā ar iespējamiem antimonopola likumdošanas pārkāpumiem. Tieslietu ministrija un štatu ģenerālprokurori, kas veic izmeklēšanu, sliecas sadalīt Google reklāmas biznesu. Par to vēsta aģentūra Reuters, atsaucoties uz CNBC.

Google pārstāve Džūlija Tarallo Makalistere (Julie Tarallo McAlister) paziņojusi, ka kompānija turpina sadarboties ar Tieslietu ministriju un Teksasas ģenerālprokurora biroju.

“Mums nav nekādu jaunumu vai komentāru saistībā ar šīm baumām. Fakti ir acīmredzami: mūsu digitālie reklāmas produkti konkurē dinamiskā nozarē ar simtiem konkurentu un tehnoloģiju, kas reklāmdevējiem un patērētājiem palīdz samazināt izmaksas”, – avots citē Tarallo sacīto.

Saskaņā ar neoficiālu informāciju – štatu ģenerālprokurori, visticamāk, iesniegs antimonopola prasību pret Google šī gada beigās.

Google un tādu nozares gigantu – kā Facebook, Amazon un Apple – darbība ir daudzu izmeklēšanu priekšmets, ko izraisījušas apsūdzības par to, ka tās ļaunprātīgi izmanto dominējošo stāvokli tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top