Tehnoloģijas

ASV tiesa kompānijai Tether uzliek par pienākumu sniegt datus par ASV dolāra rezervēm

ASV tiesa uzdod Tether sniegt datus par ASV dolāra rezervēmUSDT stabilo monētu emitentam būs jāiesniedz dokumenti, lai noteiktu faktiskās rezerves ASV dolāros, tostarp banku un citu iestāžu kontu izraksti.

Tāpat tiesas pieprasīto materiālu sarakstā iekļauti grāmatvedības un pārvaldes pārskatu dati: grāmatvedības grāmatas, bilanču pārskati, peļņas un zaudējumu pārskati, naudas līdzekļu kustības, peļņas un zaudējumu pārskati.

Ņujorkas ģenerālprokurors (NYAG) pagājušajā gadā pabeidza izmeklēšanu saistībā ar Tether un tās mātesuzņēmumu Bitfinex, noslēdzot mierizlīgumu 18,5 miljonu dolāru apmērā. Prokuratūras darbinieki tad atklāja, ka Tether un Bitfinex ir sajaukušas kompānijas un klientu līdzekļus, lai slēptu partnera Crypto Capital zaudējumus 850 miljonu dolāru apmērā.

Pašlaik notiek izmeklēšana attiecībā pret Tether uz aizdomu pamata par manipulēšanu ar tirgu un mākslīgu kriptovalūtas cenas palielināšanu.

Ņujorkas prokuratūra izvirzījusi Tether jaunas apsūdzības par to, ka kompānija izlaiž apgrozībā “pilnībā nenodrošinātu un no gaisa uzdrukātu” kripto aktīvu, un, ka šis “nenodrošinātais USDT” tiek izmantots manipulēšanai ar tirgu, pateicoties neskaitāmiem pretējiem pārskaitījumiem starp Tether, Poloniex un Bittrex struktūrām.

Tether advokāts Eliots Grīnfilds (Elliott Greenfield) no Debevoise & Plimpton vērsies tiesā ar lūgumu noraidīt “nesavlaicīgo un nepamatoto pieprasījumu”, paziņojot, ka prasītājiem “nav pamatotu iemeslu dokumentu pieprasīšanai”. Tomēr tiesnese Katrīna Polka Faila (Katharine Polk Failla) atteica Grīnfildam apmierināt lūgumu, paziņojot: tiesa piekrīt tam, ka prasītāju pieprasītie dokumenti attiecas uz Tether izvirzīto apsūdzību būtību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top