Tehnoloģijas

ASV Tieslietu departaments ir uzsācis uzņēmuma “Tether” pārbaudi

ASV Tieslietu departaments pret Tether

Chrisdorney/Depositphotos.com

ASV Tieslietu departaments ir uzsācis izmeklēšanu par iespējamo banku krāpšanu, ko veikuši uzņēmuma “Tether” vadītāji. “Bloomberg” atsaucas uz šo faktu no droša informācijas avota.

Šobrīd tiek pārbaudīts, ​​vai “Tether” neslēpj pretlikumīgus ar kriptovalūtu saistītus darījumus.

“Bloomberg” gan citēja uzņēmuma teikto, ka “Tether” “regulāri iesaistās atklātā dialogā ar tiesībaizsardzības institūcijām, tostarp Tieslietu departamentu, kas norāda uz sadarbību un uzņēmuma darbības pārredzamību”.

Kāds cits avots savukārt ziņo, ka Tieslietu departaments esot nosūtījis atsevišķām personām vēstuli par to, ka tiek veikta izmeklēšana saistībā ar uzņēmuma “Tether” darbību.

“Drīzumā var tikt pieņemts lēmums uzsākt lietu pret uzņēmumu “Tether”, un Tieslietu departamenta augstākās amatpersonas noteiks, vai šie apgalvojumi par uzņēmuma pretlikumīgu darbību ir pamatoti,” teikts paziņojumā.

Šobrīd  USDT ir trešajā vietā kapitalizācijas ziņā starp lielākajām kriptovalūtām.

Nevar noliegt gan, ka uzņēmums “Tether” ir neapstrīdams līderis savā segmentā. Saskaņā ar “The Block” datiem, USDT īpatsvars kopējā stabilo koinu piedāvājumā ir 57,81%.

Saskaņā ar pārskatu, 2021. gada 31. martā naudas līdzekļi un to ekvivalenti veidoja 76% “Tether Holdings Limited” rezervju.

Tikmēr uzņēmums aizstāv savu viedokli: “Pastāvīgie centieni diskreditēt “Tether” nemainīs mūsu apņēmību saglabāt savu līdera pozīciju.”

Uzņēmuma pārstāvji “Bloomberg” ziņas ir nodēvējuši par klikšķu ēsmu, jo tās balstās uz “nenoskaidrotiem avotiem un apgalvojumiem.” Uzņēmums “Tether” uzsvēra savu “uzticību klientiem, nozares vadošajām tehnoloģijām un norādīja uz uzņēmuma darbību pārredzamību”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top