Visas ziņas

ASV Vaiominga štata varas iestādes ir gatavas pieņemt unikālu likumprojektu?

Vaiominga drīzumā varētu kļūt par pirmo Amerikas štatu, kurā bankām atļaus strādāt ar kriptovalūtām un citiem digitālajiem aktīviem. Tas izriet no likuma SF0125 projekta, kas tika iesniegts izskatīšanai štata vadībai. Tā izveidē piedalījās gan Republikāniskās, gan arī Demokrātiskās partijas pārstāvji.

Kriptovalūtas tiks klasificētas kā jauni īpašuma objekti. Bankām būs atļauts sniegt pakalpojumus digitālo aktīvu uzglabāšanā, turklāt tās varēs to darīt pašas, neizmantojot citu organizāciju atbalstu.

Visu darbu likumprojekta izveidē vadīja Vaiomingas Blockchain koalīcija, kas darbam piesaistīja tajā ieinteresētas personas. Uz vēstuli par koalīcijas dalībnieka reģistrāciju pienāk automātiska atbilde, kurā norādīts, ka jūs varat piedalīties šīs iniciatīvas grupas sēdēs, turklāt šīs apvienības vadībai nav svarīgi – kur teritoriāli atrodas jaunais dalībnieks.

Keitlina Longa, kura ir viena no koalīcijas dibinātājām, uzskata, ka tika gūti vēsturiski svarīgi panākumi kriptovalūtu likumdošanas izstrādē. Viņa ir pārliecināta, ka Vaiominga tagad viegli apstrīdēs Ņujorkas neoficiālo ASV kriptovalūtu biznesa galvaspilsētas statusu, un strādāt štatā būs prestižāk, nekā saņemt licenci darījumu veikšanai ar kriptovalūtām no Ņujorkas finanšu pakalpojumu departamenta.

Kā pastāstīja Longa – federālā līmenī projektu atbalstīja senators Tara Neterkots.

Eksperte domā, ka kastodiālie pakalpojumi, kurus piedāvās bankas, nozīmēs to, ka kriptovalūtu īpašnieki turpinās pilnībā tās kontrolēt.

Viņa labprāt uzsver: “Bitkoinu un citas kriptovalūtas regulēs tās pašas tiesiskās normas, kas attiecas uz naudas apgrozību”.
Vēl likumprojekts nav apstiprināts. Ja tas notiks, tad interēsimies jau vairāk.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top