Tehnoloģijas

Kur meklēt atbalstu tehnoloģiju jautājumos?

Kur meklēt atbalstu tehnoloģiju jautājumos?

Internetā pieejams ne mazums dažādu tehnoloģiju portālu un blogu, kuri ziņo par jaunākajiem atklājumiem un sniedz savu vērtējumu par dažādām ierīcēm un to jaunākajām iespējām. Bieži vien šī ir vieta, kur vērsties arī pēc padoma tehnoloģiju jautājumos. Liela daļa šīs informācijas pieejama angliski, taču arvien turpina pieaugt kvalitatīva satura veidotāju skaits arī latviešu valodā, kā viena no augošajām platformām – Samsung Community Latvia.

Samsung Community Latvia savu darbību uzsāka 2020. gada nogalē un līdz šim tai pievienojies vairāk nekā tūkstotis tehnoloģiju cienītāju.

“Mūsu mērķis ir veidot kopienu, kurā ikviens var iesaistīties, saņemt atbildes uz sev interesējošiem tehnoloģiju jautājumiem un iejusties ierīču apskatnieka lomā. Platformā mēs aicinām diskutēt, dalīties ar viedokļiem un atbalstīt vienam otru, sniedzot padomus. Šobrīd platformas lietotāju vidū ir gan tie, kuri vienkārši vēlas uzzināt kā maksimāli izmantot mobilo un sadzīves tehnikas ierīču potenciālu, gan rūdīti eksperti, kuru darba ikdiena cieši saistīta ar tehnoloģijām,” stāsta Samsung Electronics Baltics korporatīvās komunikācijas vadītāja Baltijas valstīs Līga Bite.

Personalizētas atbildes

Dažkārt, lai atrastu atbildi uz kādu svarīgu jautājumu, nākas pārlūkot teju visu internetu un beigās nerast risinājumu. Kopiena ir vieta, kur ikvienam ir iespēja vērsties ar savām neskaidrībām un ātri saņemt personalizētu atbildi. Turklāt ar padomiem dalās ne tikai citi ierīču lietotāji, bet arī Samsung tehnoloģiju eksperti. Tiek sniegti detalizēti tehniskie skaidrojumi, kā arī atraktīvas video pamācības.

Aktivitātes

Regulāri kopienas biedriem tiek piedāvātas arī dažādas aktivitātes, piemēram, fotokonkursi vai iespēja izmēģināt kādu no Samsung ierīcēm bez maksas. Tiek padomāts arī par jaunajiem lietotājiem. Šobrīd ikviens, kurš reģistrējas platformā līdz 10. jūnijam, piedalās izlozē ar iespēju laimēt Galaxy S20 FE.

Īpašie pasākumi

Lai motivētu un uzturētu draudzīgu konkurenci, lietotājiem ir iespēja krāt virtuālās nozīmītes un attīstīt sava profila statusu. Uzticamākie un pieredzējušākie platformas lietotāji no visas pasaules ik gadu tiekas īpašā Super Users pasākumā, kur iegūst ekskluzīvu informāciju par gaidāmajiem tehnoloģiju jaunumiem un apmeklē vērtīgas lekcijas. Šogad pirmoreiz šāda iespēja būs arī aktīvākajiem lietotājiem no Latvijas, taču, ņemot vērā visus apstākļus, pasākums norisināsies attālināti.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top