Visas ziņas

Nigērijas uzņēmējs atdod kļūdas dēļ saņemtos bitkoinus

Nigērijas uzņēmējs atdod kļūdas dēļ saņemtos bitkoinus
Kit Mali Čangs (Keith Mali Chung) – Āfrikas blockchain uzņēmuma Loopblock Network līdzdibinātājs un prezidents atgriezis kļūdas dēļ uz viņa maka nosūtītos bitkoinus gandrīz 80 000 $ apmērā.

“Es saņēmu milzīgu summu BTC no nezināma nosūtītāja, un tas, kurš nosūtīja man naudu, pavisam noteikti ir pieļāvis kļūdu, esiet tik laipns, uzrakstiet man direct transakcijas laiku, jūsu adresi un precīzu nosūtīto līdzekļu summu. Paldies! Lūdzu, retvītojiet šo paziņojumu”, – pastāstīja Čangs.

Pēc kāda laika Čangs pastāstīja, ka precīza kļūdainās transakcijas summa bija 7,8 BTC. Viņš arī minēja, ka nosūtītājs, kurš vēlējās palikt nezināms, ir atsaucies – un tas nozīmē, ka viņš varēja atdot neuzmanīgi nosūtītos līdzekļus.

“Āfrikā, kur es dzīvoju, 80% kriptovalūtu operāciju mēs veicam, izmantojot deponēšanu WhatsApp. Kāds, kurš iepriekš ir strādājis ar mani, ir pieļāvis nopietnu kļūdu – nosūtot 7,8 BTC uz manu maku.  Es vērsos ar uzsaukumu un sūtītājs atradās”, – viņš pastāstīja.

Čanga rīcība pārsteidza sociālo tīklu lietotājus, un viņš pat tika nodēvēts par “Āfrikas labo samarieti”. Gadījumā, ja nelaimīgais līdzekļu sūtītājs neatrastos, Čangs solīja ziedot saņemtos bitkoinus kriptovalūtu biržas Binance labdarības fondā, kas palīdz trūkumcietējiem saskaņā ar īpašu programmu Binance Charity.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top