Visas ziņas

Atklāta jaunā Garmin ražotne Eiropā

Atklāta jaunā Garmin ražotne Eiropā
Šodien, 22. februārī, Garmin paziņo par jaunās ražotnes atklāšanu Eiropā – Vroclavā, Polijā. Modernā ražotne un loģistikas centrs apkalpos automobiļu ražotājus Eiropā un piedāvās inovatīvas automobiļu OEM (oriģināliekārtas) un elektronikas tehnoloģijas. BREEAM sertificētais, gandrīz 30 000 kvadrātmetru plašais ražošanas un loģistikas centrs paredzēts transportlīdzekļu informācijas un izklaides sistēmu un citas automobiļu elektronikas ražošanai un piegādei. Jaunā ražotne Polijā ļaus uzņēmumam ātrāk un efektīvāk apkalpot klientus visā Eiropā – veikt ātrāku preču piegādi, kā arī efektīvāk attīstīt autoražošanas nozari reģionā.

“Ar tās tuvumu automaģistrālēm un lidostai, kā arī kvalitatīva darbaspēka potenciālu, Vroclava ir lieliska vieta Garmin pirmajai ražotnei, kas koncentrējās tieši uz mūsu klientu-autoražotāju apkalpošanu Eiropā,” uzsver Šons Biddlekombe, Garmin EMEA rīkotājdirektors. Viņš arī stāsta, ka: “Garmin veicis plašu reģiona izpēti pirms Vroclavas ražotnes atklāšanas un vēlas pateikties vietējai un reģionālajai vadībai, kā arī SEGRO nekustāmā īpašuma attīstītājiem par partnerību un atbalstu visa būvniecības, kā arī dokumentu saskaņošanas procesa laikā.”

Jau šī gada pirmajā pusē Garmin uzsāks ražošanas procesa pārbaudi, kā arī loģistikas un preču piegādes darbības organizēšanu. Pirmās gatavās sistēmas transportlīdzekļiem, saražotas jaunajā ražotnē, gaidāmas 2022. gadā. Pašlaik uzņēmums atlasa darbiniekus darbam jaunajā ražotnē – inženierus, tehniķus un montāžas operatorus.

Par Garmin:

Vairāk nekā 30 gadus “Garmin” atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. “Garmin” fokusējas uz piecām nozarēm – auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas “Garmin” virtuālajā preses telpā.

Par Garmin OEM:

Garmin automobiļu OEM piedāvā tādus produktus, kuri ne vien balstās pārliecinošā dizainā, izcilā kvalitātā un vislabākā cenā, bet arī novatoriskajās idejās un tehnoloģiskajās inovācijas dzīves kvalitātes uzlabošanai. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet vietni auto-oem.garmin

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top