Visas ziņas

ASV telesakaru gigants AT & T tagad pieņem kriptovalūtu rēķinu apmaksai

ASV telesakaru gigants AT & T tagad pieņem kriptovalūtu rēķinu apmaksaiSaskaņā ar 23. maija paziņojumu presei, ASV telekomunikāciju un mediju gigants AT & T tagad pieņem kriptovalūtu tālruņu rēķinu apmaksai tiešsaistē. AT & T apstrādās rēķinus, kas apmaksāti kriptovalūtā, izmantojot kriptomaksājumu platformu BitPay.

Bitpay ir platforma, kas konvertē kriptovalūtu uz fiat valūtu, un kuru izmanto vairāk nekā 20 000 uzņēmumu. AT & T ir pirmais Amerikas Savienotajās Valstīs bāzētais uzņēmums bezvadu tīklu nozarē, kas piedāvā rēķinu nomaksu, izmantojot BitPay.

AT&T Communications Finance Business Operations viceprezidents Kevins Makdormans sacīja, “Mums ir klienti, kas izmanto kriptovalūtu, un mēs esam priecīgi, ka varam piedāvāt viņiem veidu, kā samaksāt rēķinus, izmantojot maksājumu metodi, kurai viņi dod priekšroku.”

2018. gada beigās AT & T paziņoja, ka strādā pie blokķēdes risinājumu komplekta, kas ir saderīgs ar Microsoft Azure un IBM Blockchain platformu. Minētā komplekta mērķis ir nodrošināt “papildu pārredzamību pat vissarežģītākajām piegādes ķēdēm” institucionālajiem klientiem tādās jomās kā ražošana, mazumtirdzniecība un veselības aprūpe.

AT & T iesniedza arī patenta pieteikumu, kuru decembrī publicēja ASV Patentu un preču zīmju birojs (USPTO)— uz blokķēdes balstītai “sociālo mediju vēstures kartei”, kas ļautu tādam tīklam kā AT & T apkopot savu abonentu sociālo mediju “darījumu” datus. Saskaņā ar pieteikumu:

“Sociālo mediju vēstures kartes platformas izmanto nemainīgo blokķēdes ierakstu formu, lai uzglabātu un nodrošinātu piekļuvi datiem, kas ataino tiešsaistes darījumus, kuri ir veikti vairākās sociālo mediju lietotnēs.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top