Tehnoloģijas

Augustā nāks klajā Xiaomi Mi 10 Pro +

Xiaomi Mi 10 Pro+ iznākšanas datums

Foto ilustratīvs: Haidan/Unsplash

Pēdējā laikā tīmeklī ir daudz informācijas par jauno Xiaomi flagmani – modeli Mi 10 Pro +. Paredzams, ka tas varēs lepoties ar 12 kārtīgu optisko tālummaiņu, tādējādi uzreiz iezīmējas arī Mi 10 Pro+ galvenais konkurents – tas būs Huawei P40 Pro+ ar 10 kārtīgu optisko tālummaiņu. Huawei flagmaņa globālā tirdzniecība jau ir sāksies, taču par jaunā Xiaomi flagmaņa pirmizrādes laiku informācija nav bijusi. Līdz vakardienai.

Par to, kad notiks viedtālruņa debija, ir izpļāpājies Xiaomi jauno produktu direktors Wang Teng Thomas (Wang Teng Thomas). Sazinoties ar sociālā tīkla Weibo lietotājiem – viņš norādīja uz kādu svarīgu paziņojumu augustā. Izsakoties sporta terminoloģijā – Xiaomi šomēnes būs “Superkauss”. Acīmredzot, kompānija prezentēs kaut ko sev ļoti svarīgu – un kas gan varētu būt svarīgāks par jauno flagmani?

Papildus tam, ka jaunums ir viskvalitatīvākais starp visiem Xiaomi un Redmi – tam būs arī SoC Snapdragon 865 (vai varbūt pat 865 Plus), UFS 3.1 zibatmiņa, LPDDR5 operatīvā atmiņa un OLED ekrāns. Ķīnas plašsaziņas līdzekļi pat jau spekulē par modeļa cenas tēmu: paredzams, ka tā būs 700–850 $ robežās.

Avots: Mydrivers

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top