Visas ziņas

Austrālijā pārdota māja par 457 bitkoiniem

Austrālijā pārdota māja par 457 bitkoiniem

Binance direktors Čanpens Čžao vietnē Twitter publicējis modernas ēkas fotogrāfijas. Kā izrādījās – būve atrodas Austrālijā, bet tās īpašnieks izlicis māju izsolē par kriptovalūtām. Interesanti, ka viņš pieņēma tikai bitkoinu un  Binance Coin. Un lai gan tagad tirgus joprojām ir lāču ķetnās – izsolē piedalījās kripto entuziasti no Austrālijas, ASV, Dubaijas un vairākām Āzijas valstīm. Pats galvenais, ka tā beidzās sekmīgi – māja ir pārdota.

Saimniekam daļēji paveicās tādēļ, ka neilgi pirms ieplānotā pasākuma bitkoina cena pēkšņi palielinājās. Attiecīgi – potenciālie pircēji varēja atļauties augstākas likmes. Saskaņā ar Brave New Coin datiem – mājas galīgā cena sasniedza 457 BTC, kas šobrīd ir 2,4 miljoni dolāru.

Ja aizdomājas par perspektīvām, tad 457 bitkoini ir 0,002176 procenti no kopējā piedāvājuma visā vēsturē. Pat tagad tā ir diezgan liela summa, bet kas var būt tālāk? Vai tikai šīs mājas jaunais īpašnieks nekļūs par otro Laslo Hanečemu, kurš 2010. gada 22. maijā internetā pasūtīja divas picas par 10 tūkstošiem BTC? Galu galā tagad tie ir 52,5 miljoni dolāru, bet tobrīd neviens pat iedomāties nevarēja, ka bitkoins sasniegs tādas virsotnes.

Protams – pieaugumu vairāku tūkstošu “iksu” apmērā pagaidām mēs noteikti nesagaidīsim. Bet, ņemot vērā, ka bitkoins nākotnē var aizstāt zelta rezerves, tad būtu labi, ja piederētu vismaz 0,002176 no galvenā finanšu aktīva pasaules rezervēm. Ja bitkoins aizstās zeltu kā vērtības saglabāšanas līdzekli jau tuvākajos 20 gados – kā apgalvoja Maiks Novogracs – tad šķiet, ka jaunais mājas īpašnieks ir palaidis garām 220 miljonus dolāru. Un tas ir paša vienkāršākā aprēķina gadījumā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top