Tehnoloģijas

Austrālijas pensiju fonds interesējas par kriptovalūtu

Pensiju fondi iegulda kriptovalūtā

Investīciju fonda “Rest Super” direktors dalījās savā redzējumā par fonda plāniem veikt investīcijas kriptovalūtā.

Austrālijas lielākais nevalstiskais pensiju fonds “Rest Super” daļu līdzekļu novirzīs kriptovalūtas iegādei. Kopumā fonds pārvalda aktīvus 46,8 miljardu ASV dolāru apmērā, un fonda klientu skaits ir 1,8 miljoni.

Kā 23. novembrī ikgadējās akcionāru sapulces laikā sacīja fonda “Rest Super” direktors Endrjū Līls, vadošās organizācijas ir ieinteresētas daļu portfeļa ieguldīt digitālajos aktīvos riska diversifikācijai.

Kā uzsvēra Līls, fonds apzinās, ka šādi aktīvi “joprojām ir ļoti nepastāvīgi, tāpēc jebkura mūsu iesaistīšanās ieguldījumos šādos aktīvos, visticamāk, būs saistīta ar ļoti nelielas mūsu portfeļa daļas izmantošanu”. Vienlaikus direktors uzsvēra, ka fonds turpinās sekot līdzi tirgus tendencēm un tad pieņems turpmākos lēmumus par ieguldījumu veikšanu kriptovalūtā.

Līls arī norādīja: “Es patiešām domāju, ka inflācijas laikmetā šis [digitālo aktīvu tirgus] varētu būt piemērots investīciju veikšanai. Mēs šobrīd veicam ļoti padziļinātu izpēti par šo aktīvu klasi, un tieši šāda izpēte teik veikta pirms jebkura mūsu lēmuma pieņemšanas. Mēs arī pētām drošības jautājumus, kā arī regulējošos aspektus, kas ir saistīti ar ieguldījumiem šajā aktīvu klasē. “

Zīmīgi, ir tas, ka fonds kriptovalūtu uzskata par aktīvu klasi. Tas ir svarīgs signāls. Atgādināsim, ka, piemēram, “Goldman Sachs” 2020. gadā neuzskatīja kriptovalūtu par aktīvu klasi, taču šogad ir mainījies investīciju bankas skatījums.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top