Tehnoloģijas

Autobrava Motors 2022. gadā tirgū laidīs vairākus jaunus Itālijas ražotāju automobiļus

Autobrava Motors 2022. gadā tirgū laidīs vairākus jaunus Itālijas ražotāju automobiļus

2022. gads Baltijas auto tirgum nesīs vērienīgu Itālijā ražotu auto pienesumu. Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional un Jeep automobiļu pārstāvji Baltijas valstīs šogad tirgū laidīs 11 jaunumus. Pārstāvji informē, ka īpaša uzmanība tiks veltīta jaunākajam Alfa Romeo modelim “Tonale”, kas Latvijas autobraucējiem būs pieejams jau šā gada beigās.

Alfa Romeo ir īsts Itālijas autoražošanas nozares lepnums. Aizsākot vērienīgas investīciju programmas īstenošanu uzņēmums turpina izaugsmi. Tāpat itāļu auto ražotājs tirgum sagatavojis arī citus jaunumus, tostarp īpašas Stelvio un Giulia modeļu versijas ar ievērojamiem uzlabojumiem gan interjerā, gan eksterjerā, kā arī kompānija gatavojas prezentēt šo modeļu atjauninātas versijas.

Alfa Romeo Stelvio pērn Baltijas reģionā kļuva par populārāko itāļu vieglo automobili, tāpēc šos jaunumus jo īpaši gaida gan mūsu, gan ražotāja fani,” stāsta  Autobrava pārstāvis Uvis Braunfelds.

autob

Uzņēmums tirgū plāno laist arī jaunos Fiat Tipo un Fiat 500X modeļus, atlētiskāko modeli Abarth 695, kā arī īpašu Fiat Red automobiļu līniju, kas izstrādāta kopā ar rokgrupas U2 līderi Bono. “Fiat jaunumi tirgū debitēs, sākot no šā gada otrā ceturkšņa, un turpināsies līdz gada beigām,” skaidro Braunfelds.

Stelantis pārstāvji Baltijā vēsta, ka īpašu uzmanību izpelnīsies arī leģendārā Jeep Grand Cherokee debija, kas paredzēta šoruden. Tas būs viens no dārgākajiem un inovatīvākajiem SUV, kas iesaistīsies konkurences cīņā ar tādiem modeļiem kā BMW X5, Lexus LX sēriju un Mercedes-Benz GL.

Grand Cherokee izstrādātāji neslēpj savas ambīcijas, ka ar šo modeli viņi ienāk luksusa tirgū, kur viņi plāno sniegt būtisku ieguldījumu. Šajā modelī apvienota SUV ražotāja leģendārā pieredze, inovācijas un komforts, kas izplatīts Amerikas automašīnās,” uzsver Braunfelds.

Autobrava Motors 2022. gadā tirgū laidīs vairākus jaunus Itālijas ražotāju automobiļusFiat

Viņš informē, ka pirmie Jeep jaunumi tirgū nonāks jau februārī-martā, kad tiks prezentēti Jeep Renegade un Jeep Compass hibrīda modeļi, kuros iekšdedzes dzinējs darbosies paralēli elektriskajam motoram, ko darbina mazas ietilpības akumulators.

Vienlaikus Baltijas valstis saņems vismaz divus jaunumus no Fiat Professional, kas pavasarī tirgū laidīs vieglo komerciālo mikroautobusu Scudo, bet vasarā debitēs ar pasažieru mikroautobusu Ulysse.

Par AUTOBRAVA Motors:

Autobrava Motors” sadarbojas arī ar citiem zīmoliem, tostarp SEAT, FIAT, CUPRA, ABARTH, Alfa Romeo, kas nodrošina auto tirdzniecību, autorizētu automašīnu servisu un dibināts 2010. gadā, un atrodas Krasta ielā 42, Rīgā. Vairāk informācijas atradīsiet mājaslapā Autobrava.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top