Visas ziņas

Autobrava uzsāk sadarbību ar jaunu partnerservisu Latvijā

Autobrava uzsāk sadarbību ar jaunu partnerservisu Latvijā

Turpinot partneru tīkla attīstību Latvijā, itāļu auto ražotāja Fiat Professional oficiālais izplatītājs Autobrava uzsācis sadarbību ar jau otro oficiālo partnerservisu – uzņēmumu SIA Ardala Liepājā, kam pieder Ardala Motors zīmola servisi. Paplašinot partneru loku, Autobrava saviem klientiem piedāvā pieejamākus FIAT Professional oficiālā servisa pakalpojumus, lai auto lietotājiem sniegtu iespēju sev ērtākā vietā un laikā saņemt profesionāļu atbalstu un kvalitatīvus, ražotāja apstiprinātus pakalpojumus, tagad tas būs pieejams arī liepājniekiem un apkārtnes iedzīvotājiem.

Oficiālā Autobrava partnerservisa statuss nodrošina to, ka Ardala Motors servisā Ganību ielā 16/18, Liepājā tiks veikti Fiat Professional garantijas un pēcgarantijas servisa, tehniskās apkopes, automašīnu apkopes un remonta pakalpojumi atbilstoši auto ražotāja prasībām. Oficiālajam remontam tiek izmantotas tikai oriģinālās Fiat detaļas ar 24 mēnešu garantiju, izņemot daļas, kas intensīvas lietošanas dēļ parasti nolietojas mazāk nekā 2 gadu laikā, piemēram, riepas, bremžu kluči, logu tīrāmās slotiņas un citas detaļas.

Pauļus Prišmonts, Fiat Professional tirdzniecības tīkla attīstības vadītājs Baltijas valstīs uzsver, ka partneru loka paplašināšana ir viena no uzņēmuma prioritātēm. “Tā kā mūsu klienti galvenokārt ir uzņēmumi, mums ir svarīgi nodrošināt pēc iespējas labāku servisu pieejamību visā valstī. Autobrava oficiālajos servisos pakalpojumi tiek veikti ātri un precīzi, nodrošinot Fiat Professional auto īpašniekiem iespēju ātri atgriezties uz ceļa un nesatraukties par paveikto darbu kvalitāti,” stāsta P. Prišmonts.

Jaunais Autobrava partnerserviss Ardala Motors ir uzņēmums, kam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze riepu, automašīnu disku un loģistikas biznesā. Ardala Motors servisi nodrošina visplašāko sortimentu un ātrāko detaļu piegādi. Uzņēmums dibināts 1997.gada 19.martā Liepājā. Darbības sākumā uzņēmums nodarbojās tikai ar riepu montāžu un riepu remontu, tomēr laika gaitā uzņēmums attīstījies un pilnveidojies arī citu pakalpojumu jomā.

Par Autobrava:

Autobrava ir oficiālais Fiat, Fiat Professional, Jeep un Alfa Romeo importētājs Baltijas valstīs. Uzņēmums ir daļa no Modus Group – tā ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas galvenokārt darbojas tādās nozarēs kā atjaunojamā enerģija (Green Genius), mobilitātes pakalpojumi (CityBee), gudrie autostāvvietu risinājumi (Parkdema) un automašīnu tirdzniecība. Uzņēmumu grupa pārvalda vairāk nekā 20 automašīnu dīleru tīklus.

Informāciju sagatavoja Vineta Pilāte.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top