Tehnoloģijas

Uz Krieviju tagad ved automašīnas no arābu valstīm

Auto no Emirātiem

Toyota 4Runner

Krievijā parādījušies pelēkie dīleri, kuri piedāvā automašīnu piegādi no Tuvo Austrumu valstīm, kas tur maksā daudz lētāk.

Tirdzniecībā tiek piedāvāti gan Krievijas tirgū nepārstāvēti modeļi, tostarp apvidus auto Toyota 4Runner, gan arī tādi, kam piemērotas ES, ASV un Japānas sankcijas.

Autosalonu pārstāvji, kuri piedāvā pēc pasūtījuma atvest automašīnas no AAE un Dubaijas, saka, ka aizliegumi pagaidām neskar privāto eksportu. Tirgū vērojams būtisks tādu automašīnu pieprasījums, ko veicina valūtu kursu samazināšanās un zināma adaptēšanās esošajiem apstākļiem.

Dubaijā vai AAE automašīnas var maksāt par 20-30% mazāk nekā Krievijā. Automašīnas izvēles, tās pārbaudes un dokumentu noformēšanas izmaksas starpnieks lēš 1000 dolāru apmērā. Piegāde pa jūru caur Vāciju un Lietuvu tiek apmaksāta atsevišķi.

Eksperti vienlaikus brīdina, ka šādas automašīnas ne vienmēr ir piemērotas Krievijas klimatam, un potenciālajiem pircējiem tas būtu jāņem vērā. Valstīm ar aukstu klimatu gandrīz visi ražotāji ir paredzējuši tā dēvēto “ziemeļu paketi”. Automašīnās no siltajām zemēm ir jaudīgāka kondicionēšanas un recirkulācijas sistēma. Šādās automašīnās būtiski atšķiras arī apdares materiāli.

Avots: Gazeta

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top