Tehnoloģijas

Kaļiņingradas rūpnīcas Avtotor dīkstāves laikā darbiniekiem tiek izdalīti zemes gabali sakņu dārzu ierīkošanai

Avtotor BMW, KIA un Huyndai

Kā vēsta avots, Kaļiņingradas rūpnīca Avtotor, kurā vēl nesen tika montētas BMW, KIA un Huyndai automašīnas, “sarežģītās ekonomiskās situācijas dēļ” nolēma saviem darbiniekiem piešķirt zemes gabalus sakņu dārzu ierīkošanai.

“Lai sniegtu papildu sociālo atbalstu uzņēmuma darbiniekiem, Avtotor akcionāri un vadība nolēma ikvienam rūpnīcas Avtotor darbiniekam piešķirt bezmaksas zemes gabalu sakņu dārza iekārtošanai.”

Zemes gabalu lielums ir 1000 kvadrātmetri. Rūpnīcas darbiniekiem ir piešķirtas divas uzņēmuma īpašumā esošās zemes platības ar kopējo platību 300 hektāri. Vienlaikus tiek atzīmēts, ka tika veikta darbinieku aptauja un izveidots to darbinieku saraksts, kas vēlas izmantot šādu atbalsta pasākumu. Izlozes veidā darbiniekiem tika piešķirti 168 zemes gabali.

Noteikto sankciju un loģistikas grūtību dēļ automašīnu montāža uzņēmumā Avtotor tika pārtraukta. No 1. maija līdz 22. maijam rūpnīcas darbinieki tika nosūtīti “korporatīvajā atvaļinājumā ar noteiktu darba devēja samaksu saskaņā ar spēkā esošajiem Krievijas Federācijas tiesību aktiem”.

Avots: Kaliningrad

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top