Tehnoloģijas

AvtoVAZ komentē informāciju par Lada Vesta ražošanas apturēšanu

AvtoVAZ komentē informāciju par Lada Vesta ražošanas apturēšanu

AvtoVAZ sabiedrisko attiecību direktors Sergejs Iļjinskis sacīja, ka uzņēmums tomēr plāno turpināt automašīnu ražošanu Iževskā, lai gan loģistikas un elektronisko komponentu piegādes problēmu dēļ vēl nevar runāt par ilgtermiņa plāniem.

Viņš arī nosauca par neuzticamu informāciju to, ka varētu tikt pārtraukta Lada Vesta ražošana Iževskas rūpnīcā. Atgādinām, ka vakar Avtograd News ziņoja, ka AvtoVAZ vadība gatavojas pārtraukt LADA Vesta modeļa ražošanu Iževskā līdz 2022. gada rudenim.

Turklāt ir informācija, ka rūpnīca apsver ražošanas pārcelšanu no Iževskas uz Toljati. Tas ļaus izvairīties no finansiāliem zaudējumiem, jo detaļu piegāde uz citiem reģioniem nebūs nepieciešama.

Iževskas Lada rūpnīca pārveidoto LADA Vesta automašīnu modeļu ražošana tika sākta tikai šī gada februārī, un automašīnu tirdzniecību bija plānots sākt šī gada vidū. Uzlabotajā LADA Vesta modelī ir izmantotas aptuveni 600 jaunas detaļas, investīcijās projektam tika iztērēti aptuveni 7 miljardi rubļu.

Šonedēļ tikšot samontētas 1023 Lada Vesta automašīnas, savukārt jauno modeļu īpatsvars ir tikai 5,5% jeb 56 automašīnas.

Jautājums tikai cik ilgi tā uzlaboto LADA Vesta montāža turpināsies? Nedēļu, mēnesi, divus? 🙂

Avots: Autostat

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top