Visas ziņas

Kripto platformas Bakkt aktivizēšana atlikta līdz 2019. gadam

Kriptovalūtu platformas Bakkt aktivizēšana, par kuras pirmajiem produktiem jākļūst bitkoina fjūčeru kontraktiem ar aktīva fizisku piegādi, notiks ne agrāk par 2019. gada 24. janvāri. Par to vakar paziņojis platformas operators – kompānija Intercontinental Exchange (ICE), raksta CoinDesk.

Iepriekš ICE paziņoja, ka uz lielajiem investoriem orientētās kriptovalūtu platformas aktivizēšana notiks 2018. gada 12. decembrī, tomēr tagad šis datums ir pārcelts.

“ICE Futures U.S., Inc. izvietos jaunā fjūčeru kontrakta listingu Bakkt Bitcoin (USD) tirdzniecībai ceturtdien, 2019. gada 24. janvārī, pēc regulatora apstiprināšanas. Listinga jaunie termiņi ļaus nodrošināt papildu laiku klientiem un tirgus dalībniekiem, kuri īsteno klīringa funkciju, pirms tirdzniecības uzsākšanas un aktīva uzglabāšanas saskaņā ar jauno kontraktu”, – teikts kompānijas šodienas paziņojumā.

Nav izslēgts, ka aizkavēšanās saistīta tieši ar nepieciešamo atļauju saņemšanu no regulatoru puses. Iepriekš ICE ziņoja, ka tādu apstiprinājumu saņems novembra sākumā.

Bakkt izpilddirektore (CEO) Kellī Lefflere tomēr apgalvo, ka aizkavēšanās iemesls bija “intereses līmenis” par kompāniju un “darbs, kas jāizdara, lai savāktu vienkopus visus elementus”.

“Kā tas bieži mēdz būt ar produktu aktivizēšanu – tika noteiktas jaunas procedūras, riski un mazinoši līdzekļi, kas prasa daudzkārtēju testēšanu. Gadījumā ar kriptovalūtām mums ir darīšana ar jaunu aktīvu klasi, kam nepieciešams piešķirt atbilstošus resursus. Tādējādi ir lietderīgi mainīt noteiktos termiņus, kamēr mēs ar industrijas pārstāvjiem strādājam pie gaidāmās aktivizēšanas”, – paziņoja Kellī Lefflere.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top