Visas ziņas

Bakkt ir gatava testēt bitkoinu fjūčerus

Bakkt ir gatava testēt bitkoinu fjūčerusBakkt vadītāja Kelli Lefflera savā blogā Medium paziņojusi, ka bitkoinu fjūčeru testēšana tiks uzsākta jūlijā.
Saskaņā ar viņas teikto – tuvākajā laikā Bakkt strādās ar klientiem, lai līdz jūlijam sagatavotos fjūčeru un kastodiālo servisu testēšanai lietotāju līmenī (user acceptance testing). Platformā tiks sniegti nākotnes kontrakti ar dienas un mēneša aprēķiniem. Lefflera uzsvēra, ka Bakkt tagad cieši sadarbojas ar ASV Preču fjūčeru tirdzniecības komisiju (CFTC) un dara visu, lai atbilstu regulatora prasībām.
Intercontinental Exchange (kompānijas, kas atbalsta Bakkt un ir Ņujorkas fondu biržas īpašniece) vietnē publicēti arī divi dokumenti, kuros aprakstītas CFTC prasības bitkoinu fjūčeru listingam.
Jāatzīmē, ka šis paziņojums parādījās dažas nedēļas pēc tam, kad kļuva zināms, ka Bakkt sadarbojas ar lielo Amerikas banku BNY Mellon. Zināms arī, ka Bakkt iegādājusies kompāniju Digital Asset Custody Company (DACC), kas piedāvā digitālo aktīvu glabāšanas pakalpojumus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top