Pasākumi

Atlikusi tikai 1 diena, lai izvirzītu savu uzņēmumu Baltic and Nordic Tech Awards 2020

Baltijas un Ziemeļvalstu Tehnoloģiju apbalvošanai 2020

Nominējiet savu uzņēmumu Baltijas tehnoloģiju (BTech) un Ziemeļvalstu (NTech) tehnoloģiju apbalvošanai!

Ir atlikusi tikai 1 diena, lai izvirzītu savu uzņēmumu un izmantotu savu iespēju būt starp labākajiem pirmajā Baltijas un Ziemeļvalstu Tehnoloģiju Apbalvošanā, ko organizē PICANTE Media and Events un TECH konference Europe Spring Edition.

Ikgadējās TECH Conference Europe Spring Edition sērijas mērķis ir apceļot Baltijas reģionu un pulcēt patiesus pasaules klases ekspertus, lēmumu pieņēmējus un ceļotājus no Mobility, Fashiontech, Artificial Intelligence, Blockchain, Fintech, Cybersecurity, Edtech, Medtech, valdības, drošības un atbilstības, kā arī tehnoloģijas pasaulēm. Konferencē tiks diskutēts par to, kā tiek īstenoti un izgudroti jauninājumi, lai mūsu pasauli padarītu labāku.

Papildus sarunām, diskusijām un sadarbības iespējām organizatori arī aizsāk gada balvu pasniegšanas ceremoniju, kuras mērķis ir apbalvot Baltijas un Nordic Tech uzņēmumus par viņu sasniegumiem šajā reģionā. Baltijas tehnoloģiju apbalvošanas (BTech Awards) un Ziemeļvalstu tehnoloģiju apbalvošanas (NTech Awards) kategorijas ir šādas:

 • Mākslīgais intelekts: Labākā tehnoloģiskā inovācija
 • Mākslīgais intelekts: Labākais jaunais uzņēmums
 • Mākslīgais intelekts: Uzlecošā zvaigzne
 • Mākslīgais intelekts: Gada uzņēmums
 • Blokķēde: Labākā tehnoloģiskā inovācija
 • Blokķēde: Labākais jaunais uzņēmums
 • Blokķēde: Uzlecošā zvaigzne
 • Blokķēde: Gada uzņēmums
 • Finanšu tehnoloģija: Labākā tehnoloģiskā inovācija
 • Finanšu tehnoloģija: Labākais jaunais uzņēmums
 • Finanšu tehnoloģija: Uzlecošā zvaigzne
 • Finanšu tehnoloģija: Gada uzņēmums

Jūs varat nominēt savu uzņēmumu šeit: Nominantiem

Kandidātu izvirzīšanas posms noslēgsies 15. februārī, un no 1. līdz 31. martam tam sekos tiešsaistes publiskais balsošanas posms. Šajā laikā katram izraudzītajam uzņēmumam ir iespēja publicēt paziņojumus un iegūt pēc iespējas vairāk balsu, lai atlasītu kandidātu sarakstu. Katras kategorijas atlasē būs 5 labākie uzņēmumi, par kuriem visvairāk balsots, un oficiālais saraksts tiks atklāts aprīļa sākumā.

Visi izvēlētie kandidāti tiek aicināti reģistrēties un apmeklēt TECH Conference Europe Spring Edition, kas notiks Tallinā 5. maijā Radisson Blu Hotel Olümpia, uz balsošanas fināla posmu, kuru veiks konferenci apmeklējošie delegāti. Katras kategorijas uzvarētāji tiks atklāti konferences pēdējā sesijā.

Noteikti rezervējiet biļeti tūlīt, lai nerastos vilšanās. Vietu skaits ir ierobežots un biļetes tiek ātri izpārdotas!

Pasūtiet savu General Delegate karti, studentu / pasniedzēju / profesoru karti vai VIP komplektu (delegātu karte + naktsmītne) tūlīt!

PICANTE Tech Conference Europe nodrošina izcilu netvorkinga un mācību iespēju ekosistēmu bez traucējumiem, liekot uzsvaru uz komfortu un komunikāciju. Pēc mācīšanās no īstiem pasaules klases ekspertiem un ceļvežiem, tikšanās ar B2B ekosistēmu veidojošiem dalībniekiem, visi klātesošie varēs izbaudīt dzērienus un atpūsties,tīklojot vakara pulcēšanās laikā.

Sākot ar 2020. gadu konferencē tiks iekļautas divas daļas: Pavasara daļa, kas koncentrējas uz Baltijas un Ziemeļvalstu reģioniem, un Rudens daļa (2020. gada 2. oktobris – Prāga), kas koncentrējas uz CAE reģionu.

Apmeklējiet oficiālo mājaslapu un apskatieties pasākuma PROGRAMMU!
Fotoattēlus un videoklipus no iepriekšējā TECH Conference Europe izdevuma varat apskatīt šeit: https://techconference.eu/media-archive/

 

PICANTE Media and Events (Eiropas Tehnoloģiju konferences organizatori) preses kontaktinformācija:

Zoltan Tuendik, Head of Business

zoltan.tundik@techconference.eu, +40 735 559 234

Alex Marginean, Marketing Specialist

alex@techconference.eu, +40 731 394 220

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top