Tehnoloģijas

Baltic International Bank SE pievienojas zibmaksājumu servisam

Baltic International Bank SE pievienojas zibmaksājumu servisam

Baltic International Bank SE uzsākusi dalību Latvijas Bankas zibmaksājumu servisā, kļūstot par septīto banku Latvijā, kas ir pievienojusies Eiropas zibmaksājumu sistēmai jeb SEPA Instant Credit Transfer shēmai.

Bankas zibmaksājumu risinājums paredz, ka klientiem pašiem nav jāizvēlas pārskaitījuma veids – internetbankas maksājumu risinājumi automātiski novirzīs klienta maksājumu uz ātrāko iespējamo naudas pārveduma veidu un izraudzīsies zibmaksājuma iespēju, ja darījumā iesaistītā saņēmēja banka arī ir pievienojusies Eiropas zibmaksājumu sistēmai.

Zibmaksājumi dod iespēju klientiem veikt maksājumus dažu sekunžu laikā visu diennakti, septiņas dienas nedēļā, visu gadu, tostarp arī brīvdienās un svētku dienās. Pakalpojumu izveidojusi Latvijas banka, tādējādi nodrošinot bankām iespēju pārskaitīt naudu no konta vienā bankā uz kontu citā bankā ļoti īsā laikā.

“Mērķtiecīgi strādājam, lai nodrošinātu saviem klientiem pakalpojumus augstā kvalitātē, tāpēc pievienošanās zibmaksājumu servisam bija pašsaprotams solis turpinot veiksmīgi uzsākto attīstību,” pauž Baltic International Bank SE Stratēģiskās un biznesa attīstības pārvaldes vadītāja Dace Dūklava-Kokina, “mēdz teikt, ka laiks lido vēja spārniem, un arī apmaksas veikšana vai saņemšana zibenīgi jau ir ierasta prakse. Banka nodrošina individuālu apkalpošanu un pieeju saviem klientiem un tas nozīmē arī operativitāti rīkojumu izpildē pēc to saņemšanas.”

 

Par Baltic International Bank SE

Baltic International Bank SE jau 28 gadus darbojas Latvijas finanšu tirgū un ir viena no bankām ar vislielāko pieredzi individuālā klientu apkalpošanā Latvijā, kas sniedz klientu individuālajām finanšu vajadzībām piemērotus augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus, kā arī investīciju risinājumus, kas balstīti uz ilgtspējīgiem ESG (Environmental. Social. Governance) principiem. Baltic International Bank korporatīvās vērtības ir ekspertīze, uzticība un pārmantojamība.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top